anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Modyfikacja głównego ekranu androida

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
Tomasz_Bielski
Poszukiwacz

Modyfikacja głównego ekranu androida

Zastanawiam się czy istnieje możliwość modyfikacji/zmiany głównego wyglądu ekranu Androida na TV Sony? Chodzi mi głównie o wyrzucenie zbędnych aplikacji typu Arte, Chili itp.. Wiem, ze są opcje ale one są bardzo uproszczone i za dużo tam nie zmienimy jedynie kolejność aplikacji 😞 Strasznie to ubogie.  

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
leczech
Użytkownik

@Tomasz_Bielski Zobacz na Karczma TV.  AndroidTV-Jak ukryć lub wyłączyć Polecane aplikacje w Sony Android TV? Może to częściowo Ciebie zadowoli.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

 
 Kolego nie musisz wchodzić w ustawienia aplikacje, tylko zainstaluj ze sklepu darmową aplikację do tworzenia skrutów na ekranie TV App Repo . Instalujesz nową aplikację. Potem włączasz  TV App Repo schodzisz na Leanback Shortcuts,wybierasz swoją zainstalowaną aplikację, klikasz Create Shortcut, następnie Instaluj i już masz istniejący skrót na ekranie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
leczech
Użytkownik

@Tomasz_Bielski Zobacz na Karczma TV.  AndroidTV-Jak ukryć lub wyłączyć Polecane aplikacje w Sony Android TV? Może to częściowo Ciebie zadowoli.

profile.country.PL.title
Tomasz_Bielski
Poszukiwacz

A może jest sposób aby do aktualnego głónego ekranu androida na TV sony przypisać nową aplikacje np NC + Go? Zainstalowałem ja ręcznie i działa ale żeby ją włączać to muszę wchodzić w - ustawieniach / aplikacje ;/

 

 

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

 
 Kolego nie musisz wchodzić w ustawienia aplikacje, tylko zainstaluj ze sklepu darmową aplikację do tworzenia skrutów na ekranie TV App Repo . Instalujesz nową aplikację. Potem włączasz  TV App Repo schodzisz na Leanback Shortcuts,wybierasz swoją zainstalowaną aplikację, klikasz Create Shortcut, następnie Instaluj i już masz istniejący skrót na ekranie.
profile.country.PL.title
Tomasz_Bielski
Poszukiwacz

@marcinor  Oja dziekuje ci bardzo. Działa ;)). Znasz jeszcze moze jakies inne aplikacje w sklepie google które usprawniają i są niezwykle przydatne do obsług androida TV na TV od sony?

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

   Ja z bardziej przydatnych mam zainstalowane np KODI, MX Player, VLC player, Total Commander, ES Explorator, Puffin Browser, Control Screen.