anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Na telewizorze bravia pisze sieć wifi nie ma dostepu do internetu KD-65XF9005

profile.country.PL.title
HonorataGom2009
Nowicjusz

Na telewizorze bravia pisze sieć wifi nie ma dostepu do internetu KD-65XF9005

Dobry wieczór juz jeden miesiąc klecze na tym jak zrobic żeby był internet ciągle borykam sie z problemem sieć wifi nie ma dostępu do internetu wszystko sprawdzałam właczałam i wyłaczał telewizor  wszystko i nic mógł by mi któś 

napisać. chciałam nawet żeby to ktoś sprawdził który sie tym zajmuje ale po co marnować pieniądze prosze napiszcie

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Na początek sprawdź czy masz wgrane najnowsze oprogramowanie ze strony:

https://www.sony.pl/electronics/support/lcd-tvs-android-xf90xx_x90xxf-series/kd-65xf9005/downloads/0...

Rozwiązuje ono problem m. in. problem z siecią.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Lipa007
Użytkownik

Siemanko, KD55-XF7596 <-- ten sam problem wyskakuje na szczęście teraz jakoś rzadziej, u mnie pojawiało się to od samego początku, i to nie wina oprogramowania bo już było parę aktualizacji i nic, porady speców Sony standardowe: res,res,i tp. żadnych konkretów więc zakupiłem kawał kabla i tyle;).

Szymsonek
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@Lipa007 ostatnia aktualizacja ma za zadanie poprawić zrywanie się połączenia WIFI która się pojawiła wraz z poprzednią aktualizacją i problemem ze zegarem. Co do samego czasowego problem z WIFI. Proponuję dodatkowo ustawić stały kanał WIFI w routerze. Bywa tak, że niektóre kanały są mocniej obciążone i zaczyna zrywać. Dodatkowo inne urządzenia w tym samym paśmie mogą zakłócać działanie sieci WIFI. Ja również jestem zwolennikiem połączenia przez kabel.

 

Pozdrawiam