anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Nagrywanie USB 2.0 Sony 49X8005C

ROZWIĄZANE
fortunion
Nowicjusz

Nagrywanie USB 2.0 Sony 49X8005C

Posiadam telewizor Sony 49X8005C. Chciałem nagrać program na usb, kupiłem w tym celu pendrive pojemność 128GB. Podłączyłem go do TV i zarejestrowałem. Rejestracja przebiegła pomyślnie, ale przy próbie nagrywania programu pojawia się informacja, że żaden dysk nie został zarejestrowany. Rejestruję więc pendrive ponownie, ale sytuacja powtarza się...

Jest to pendrive 2.0, czy to może byc powodem błędu? Czy może powinien to być jakis markowy pendrive ;)?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

Wiesz co przetestowałem ten temat na pendrive USB 2.0 64GB zarejestrował się ale nagrania strasznie się cięły nie dało się praktycznie oglądać.Dopiero na dysku HDD 750GB 3.0 odtwarzanie było płynne.Myslę ,że może mieć jeszcze wpływ prędkość zapisu pendriva jakiś na 3.0 pewnie by sobie poradził tylko koniecznie od 64GB bo 32GB wywali ,że za mały bo oczywiście faktycznie ma ze 29 GB.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
hctomi
Użytkownik

podobno tylko dyski są wspierane przy nagrywaniu, chociaż niektórym udało się z niektórymi modelami pendrivów...

 

http://sony-eur-eu-pl-web--eur.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/31370/related/1/session/L2F2LzEv...

fortunion
Nowicjusz

Dzięki za odpowiedź! A jakie to modele pendrivów?

profile.country.PL.title
hctomi
Użytkownik
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

Wiesz co przetestowałem ten temat na pendrive USB 2.0 64GB zarejestrował się ale nagrania strasznie się cięły nie dało się praktycznie oglądać.Dopiero na dysku HDD 750GB 3.0 odtwarzanie było płynne.Myslę ,że może mieć jeszcze wpływ prędkość zapisu pendriva jakiś na 3.0 pewnie by sobie poradził tylko koniecznie od 64GB bo 32GB wywali ,że za mały bo oczywiście faktycznie ma ze 29 GB.

fortunion
Nowicjusz

Dzięki za odpowiedź :slight_smile: