anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Nie polecam !!! Android TV Google TV (BRAVIA OLED) MODEL XR-55A80J

profile.country.PL.title
Ma.Sta.
Poszukiwacz

Nie polecam !!! Android TV Google TV (BRAVIA OLED) MODEL XR-55A80J

W okresie 2-ch miesięcy od zakupu , telewizję oglądałam przez tydzień czasu . Pierwszy telewizor wymieniono po miesiącu  , drugi po 2 dniach tez jest zepsuty . Jestem wściekła bo jest to drogi sprzęt a jakościowo okazuje się beznadziejny . Serwis znajduje się w Słupsku i tylko raz w tygodniu obsługuje Koszalin. Od stwierdzenia usterki kolejny czas oczekiwania na wymianę , a to już śmieszne nie jest i jakiś kupon rabatowy na 100 zł w ramach przeprosin , i co ja mam z nim zrobić , dołożyć do słuchawek za 1400 ? Wnoszę o zwrot gotówki lub zaproponowanie innego modelu telewizora .Ręce opadają 2 emerytury i taki koszmar. 

8 ODPOW. 8
profile.country.PL.title
kotlet1
Poszukiwacz

Ale co się z tymi telewizorami działo? Bo z tego co Pani napisała to, że zostały wymienione na nowe i nic po za tym. 

profile.country.PL.title
Ma.Sta.
Poszukiwacz

Z pierwszym nie wiem co się stało , włączyłam zero obrazu migała czerwona lampka , serwisanci zabrali na moje pytanie co jest padła odpowiedz że zostanie wymieniony , drugi po dwóch dniach jak się rozgrzeje wariuje , białe pasy na całym ekranie a za moment „widzę ciemność i zostaje fonia ;( pewnie tez go wymienią . Faktem jest że nie kupuję sprzętu po to żeby co chwile go wymieniać i programować , wydałam tyle kasy żeby mieć tv na zasadzie „gniotsa nie łamiotsa „

profile.country.PL.title
Darcus11
Użytkownik

Po co to pisać " Nie polecam !!!" skoro telewizor jest na gwarancji i został wymieniony.

Tak to teraz powinno powstać setki tematów "Polecam !!!" od tych zadowolonych.

profile.country.PL.title
kotlet1
Poszukiwacz

Po to, żeby inni wiedzieli. 

profile.country.PL.title
Ma.Sta.
Poszukiwacz

Nie polecam modelu bo jak widać jest awaryjny .

Wysłane z iPhone'a
profile.country.PL.title
Darcus11
Użytkownik

Posiadam ten model i jest mi wiadomo, że awaryjny nie jest.

Uszkodzenie drugiego już otrzymanego nowego telewizora

może świadczyć , że przyczyna leży po stronie użytkownika,

jego instalacji antenowej , instalacji elektrycznej itp. itd.

 

profile.country.PL.title
Ma.Sta.
Poszukiwacz

Bzdury Pan opowiada, serwisant potwierdził że to nie jest odosobniony przypadek.

profile.country.PL.title
Darcus11
Użytkownik

Proszę zapytać tego serwisanta czy zna odosobniony przypadek ?