anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Nowe oprogramowanie dla modeli G/H ver.6.6053

profile.country.PL.title
Kordecki
Poszukiwacz

Nowe oprogramowanie dla modeli G/H ver.6.6053

Po prawie trzech latach czekania!!!

https://tv.update.sony.net/OND/2020/eu/main/PS213615/sony_atvotafull_2018_1606053100_eua_auth.zip

Zmiany:

Android 10

Nowe Menu

Zabezpieczenia z Lutego 2023

22 ODPOW. 22
profile.country.PL.title
w26rysiek
Użytkownik

No niestety dla modelu XH- 9505 nie ma nowego oprogramowania nawet na stronie Sony Europe. Tak, że linki z forum służącego do wyrażania opinii nie warto stosować bez sprawdzenia.

profile.country.PL.title
tadeo77
Użytkownik

Ale nikt Cię nie zmusza do pobierania a tym bardziej do aktualizacji. Każdy ma wolną wolę i robi co uważa za stosowne.

 

A link jest od SONY

 

nawet portale branżowe o tym piszą

 

https://www.4kfilme.de/android-10-feature-update-wertet-aeltere-sony-fernseher-2018-2020-auf/

 

 

profile.country.PL.title
Pomocniczka
Użytkownik

Kazdy kraj, region posiada wlasne oprogramowania na telewizory takze na pewno nie jest to zalecane aby aktualizowac oprogromawanie z jakiejs randomowej strony . Wszystkie mozliwe aktualizacje sa dostepne na stronie sony.pl. No ale to wy ponosicie konsekwencje :wink: osobiscie odradzam bo jak bedziemy mieli problem i skontaktujecie sie z pomoca w Polsce to nic wam nie pomoga :slight_smile:

profile.country.PL.title
w26rysiek
Użytkownik

Sprawdziłem, do mojego tv oprogramowania nie ma XH9505, portale branżowe mogą sobie pisać co chcą, mnie nie interesują, tak jak napisałem już wcześniej linki do oprogramowania na forum dla mnie nie istnieją. 

profile.country.PL.title
Pomocniczka
Użytkownik

Dokladnie :slight_smile:

profile.country.PL.title
Darcus11
Użytkownik

Dzisiaj oprogramowanie do KD-55ag9 jest do pobrania online.

profile.country.PL.title
Borysek09
Użytkownik

Tylko jedno jest wkurzające , że po przełączeniu kanału kręci się na moment kółeczko, może to kiedyś poprawią

profile.country.PL.title
Ciapek1913
Poszukiwacz

Aktualizacje zniknęły z serwerów Sony. Pozostały tylko na serwerach w USA. 

Więc coś jest na rzeczy. 

Pozdrawiam. 

profile.country.PL.title
Gregory58
Użytkownik

Potwierdzam, rzeczywiście  już nie ma , jest tylko stara wersja z wrzenia 2021. Liczę na pojawienie się poprawionego firmware już niebawem.

profile.country.PL.title
kurtion
Użytkownik

Ja już nie liczę, bo wcześniej miałem ag9 i nie doczekałem się aktualizacji. A w A90J Android10 od początku były problemy z zamulaniem i kręcące się kółko przy zmianie kanałów, nie poprawili tego przez 1,5 roku, więc tak będzie. A na Android 12 raczej nie ma co liczyć, chyba że w 2028 roku.