anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Nowy Sony KD-55XE8096 zawiesza się obraz

profile.country.PL.title
Digimonix
Użytkownik

Nowy Sony KD-55XE8096 zawiesza się obraz

Kupiłem ww. telewizor przez Internet, otrzymałem go, rozpakowałem, odpaliłem, skonfigurowałem, włączyłem meczyk poprzez MediaBoxa nc+ i cieszyłem się nim może 15 sekund... Obraz się zawiesił. Dźwięk był, ale obraz stał w miejscu. Klikałem pilotem cokolwiek, słychać było dźwięk odpalania jakichś opcji, ale obraz stał.

Wyłączyłem telewizor, włączyłem i działał. Działał minutę i znowu zawieszenie obrazu.

Wyłączyłem z prądu na minutę-dwie. Zrobił się chyba jakiś reset, odpalilem i zostawiłem w menu. I to samo:
29244299_1784315621635926_6664622485461270528_n.jpgPóźniej odpalałem go kilka razy, przywracałem do ustawień fabrycznych i działo się to samo.
Mniej więcej tak to wygląda:
https://www.youtube.com/watch?v=7JMqYToNJmQ

Czy ktoś się z tym spotkał? Szukałem, ale nic nie znalazłem. Trochę to frustrujące... Nowy telewizor, który trochę kosztował i na stracie takie problemy (które też robi sklep, który mi sprzedał). Zgłoszona już sprawa przez sklep do serwisu Sony. Pytam w zasadzie dla własnego spokoju... Czy jest szansa, że ten sprzęt będzie hulał. Nie chciałbym na starcie się tak zrażać do tej marki.

22 ODPOW. 22
profile.country.PL.title
kosa16051971
Użytkownik

Taki jest świat panowie,każdy telewizor musi znaleźć swojego właściciela,przecież ich nie zutylizują:slight_smile:

Kosecki
profile.country.PL.title
Digimonix
Użytkownik

Hehehe w przyrodzie nic nie ginie, tylko zmienia swojego właściciela :grin:

profile.country.PL.title
Digimonix
Użytkownik

Wczoraj (dopiero...) dostarczono mi nówkę sztukę. Trochę przeraził mnie fakt, że brakowało 1 z 4 blokad na pudełku, ale panowie, którzy dostarczali sprzęt, pozwolili otworzyć i włączyć. Sprawdzałem w menu, moje uruchomienia były tymi pierwszymi, żadnych błedów. Działa - i oby tak już zostało.