anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Odkryłem nową funkcję w TV Sony XD9305 samoczynne włączanie TV.

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

Odkryłem nową funkcję w TV Sony XD9305 samoczynne włączanie TV.

Od pewnego czasu w zasadzie od początku zakupu tego TV (2016) frapowało mnie skąd np TV po włączeniu po pracy a wyłączony wieczorem dnia poprzedniego pokazuje w EPG informacje z 11 godziny 12 pomimo ,że jak wspomniałem TV nie był włączany od wieczora dnia poprzedniego aż do dzisiaj gdzie byłem w innym pokoju niż wspomniany TV aż nagle słyszę ,że coś się dzieje w pokoju wchodzę a tu TV gra w najlepsze ot taki prezent od Sony.Zaznaczam nie mam włączonej funkcji zdalnego włączania a inne piloty nie obsługują tego TV bo są innej firmy.Całe szczęście ,że mam ustawiony timer wyłączania na 1h.Chciałem z tego miejsca podziękować Sony za wkład w moje dodatkowe zużycie energii elektrycznej i rachunki za prąd.Tak więc zagadka została rozwiązana skąd się bierze info EPG w TV z godzin południowych.Oprogramowanie najnowsze zainstalowane w TV tak na marginesie jakby ktoś z Sony zaczął udzielać rad znanych przez każdego z tego forum.Jest to jeden z moich ostatnich tu postów bo przez parę lat przekonałem się na własnej skórze co robi Sony dla użytkowników ich TV błędy nie są poprawiane o WiFi nie wspomnę ,o których piszą ludzie ,że nie łączy do sieci problemów z modułem CI+,głosowego zapytania Google o pogodę na Android 7,brak możliwości wyłączenia HDR,brak dźwięku 5.1 na Netflix przy podłączonym jacku słuchawkowym (w Android 5 było nie przeszkadzało) do słuchawek podpięty zestaw 2.1 ze względu na beznadziejny dźwięk z wbudowanych głośników telewizora itd.

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Hejka Sprawdź baterie w pilocie i je wymień na nowe :), to nie żart. Ja tak miałem.

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

 80725284_564706827704310_5839625960151842816_n.jpg
@marcinornie widzę podstaw :slight_smile: