anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Pad to telewizora typu Android TV

profile.country.PL.title
hctomi
Użytkownik

Pad to telewizora typu Android TV

Czy ktoś wie, czy każdy Pad zostanie poprawnie rozpoznany przez telewizor czy potrzebna jest jakaś konkretna specyfikacja?

Jest dużo tanich padów na Allegto nawet <20zł (pomijam kwestię jakości itp.), ale czy te Pady zostaną poprawnie rozpoznane przez system?

 

Przykładowo: Esperanza PC EG102

16 ODPOW. 16
profile.country.PL.title
paul.rosol
Poszukiwacz

Jakbyco UP wątku bo sam jestem ciekaw jakiego pada kupić a nie mam pod ręką do pożyczenia od kogokolwiek.

profile.country.PL.title
Damaranus
Użytkownik

W praktyce pad od PS4 i XOne łączą się z telewizorem bezpośrednio za pomocą jakiegoś tam kanału komunikacji dla pada i konsoli/wyświetlacza. Zawsze możesz parować urządzenie po Bluetooth albo tak jak ja, po kablu (Pad ox X360 + bezprzewodowy adapter pod usb). Więc wybór masz naprawdę spory.

 

Natomiast drugą kwestią jes teraz to co odpowie nam użytkownik wyżej, bo owszem, pad sprawdza się świetnie, ale są gry w których sterownie padem jest ok, są takie jak w/w tytuły które wskazałem, gdzie sterowanie grą to męka a nie zabawa i nic z tym nie zrobisz. Odnoszę wrażenie, że kompatybilność gier z AndroidTV jest zupełnie czymś innym jak kompatybilność gier z AndroidTV ale np. w Nvidia Shield. 

 

 

www.karczma.edu.pl - Dowiedz się więcej o AndroidTV
profile.country.PL.title
Bernikle
Użytkownik

Xenowerk to samo co u ciebie nie mogę strzelać a i sterowanie postacią jest nieintuicyjne. Drugiej gry nie instalowałem chętnie bym sprawdził ale dzisiaj znikł mi sklep Play z telewizora. Ogólnie z grami jest porażka najlepiej gra się asphalt 8 ale liczba klatek na sekunde nie powala na kolana.

profile.country.PL.title
Damaranus
Użytkownik

 SONY czy możemy prosić o informację jaki Pad jest w pełni kompatybilny z telewizorem i umożliwia rozgrywkę w grach oferowanych w Google Play telewizora? Wszystko wskazuje na to że albo jest tu jakiś błąd albo telewizory SONY nie są przygotowane do konfiguracji pod gry a więc w przypadku reklamacji z tytułu niezgodności towaru z opisem (i działaniami marketingowymi) produkt nadaje się do zwrotu. 

 

jakieś informacje dot. padów lub rozwiązań umożliwiających konfigurację padów? 

www.karczma.edu.pl - Dowiedz się więcej o AndroidTV
profile.country.PL.title
badger44
Poszukiwacz

Proszę nie wprowadzać w błąd. Zwrot bez podania przyczyny dotyczy tylko rzeczy nieużywanych. Jeśli pad jest np. w plastikowej formie, którą trzeba rozciąć, to sprzedawca może nie przyjąć zwroty, albo naliczyć opłatę za zużycie.

profile.country.PL.title
EuGenewolfe
Użytkownik

Nie, nie masz racji. Nikt nie wprowadza w błąd. Otwarcie opakowania jest dopuszczalne w zakresie "zwykłego zarządu". Jak inaczej masz sprawdzić, czy zakupiony towar działa zgodnie z obietnicą producenta, czy oczekiwaniami kupującego? Polecam zapoznać się z tym artykułem:
https://www.infor.pl/prawo/prawa-konsumenta/konsument-w-sieci/685149,Sprawdzenie-rzeczy-zakupionej-w...

Wiewior
Poszukiwacz

Lata lecą a TV od Sony dalej nie umieją dogadać się z padami. Szkoda ze nawet poprawki nie moga dać, aby z padem od konsoli Sony pod PS4 lub PS5 działało...

 

Po wymianie maili z support dowiedziałem się że tylko z pilotem TV musi sie łączyć.

Szkoda...