anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Pasy na ekranie KD-XE9005

profile.country.PL.title
kicek225
Poszukiwacz

Pasy na ekranie KD-XE9005

Witam. Jakiś rok temu kupiłem tv taki jak w temacie i od samego początku na matrycy widać w szczególności jak słońce na nia świeci takie dziwne jakby smugi czy jak to nazwać. W trakcie oglądania w tych samych miejscach widać takie pionowe pasy. Najbardziej jest to widoczne przy ciemnych scenach.  Czy to jest jakas wada matrycy? Czy mozna tu liczyc  na serwis? Bo powiem szczerze przy dluższym oglądaniu mnie to drażni

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Mam taki sam tv i nie mam pasów od nowości, trzeba było wymienić odrazu na nowy.

profile.country.PL.title
kicek225
Poszukiwacz

Tylko to nie sa takie kolorowe pasy.  Nawet jak tv jest wylaczony i swieci na niego slonce to pod odpowiednim katem widac takie smugi na matrycy. Nawet nie mam jak zdjecia zrobic

profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

@kicek225  Witaj,

Rozmawiałam o tym z działem technicznym, ale bez zdjęć nie są niestety w stanie wypowiedzieć się w temacie. Mówią, że takie linie mogą być spowodowane różnymi czynnikami, nawet słabym sygnałem. To dziwne, że widać je nawet po wyłączeniu odbiornika...

Ze naszej strony możemy zaproponować kontakt z centrum serwisowym, które sprawdzi telewizor na miejscu i podejmie decyzję:

http://services.sony.pl/supportmvc/pl/Repair/BookRepairForm

 

W celu zdalnej weryfikacji oraz udzielenia wsparcia przez dział techniczny konieczne będzie przesłanie zdjęć zgłaszanej usterki, jeżeli to jest możliwe.

 

Pozdrawiam,

Agnieszka_J

profile.country.PL.title
kicek225
Poszukiwacz

Najgorsze jest toze tego nie widac przy ogladaniu zwyklej tv kablowej. A przy ogladaniu filmow 4k albo bluray i to przewaznie w ciemnycj scenach i to nie wszystkich. Wg mnie nawet jak tv jest wylaczony to czy pod swiatlo czy nie to ekran powinien byc czystu bez zadnycj smug czy paskow. Zgadza sie?  Serwis do mnie dzwonil i niby maja sie umowic na wizyte. Jezeli przyjada i sie okaze ze nic nie widza to jest w ogole mozliwosc sprawdzenia czy z matryca jest wszystko ok ?  

profile.country.PL.title
kicek225
Poszukiwacz

20180319_185452.jpg20180319_185735.jpg