anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Pikselowanie obrazu Sony KD-65XH9077

profile.country.PL.title
Popek1
Poszukiwacz

Pikselowanie obrazu Sony KD-65XH9077

Telewizor na gwarancji działał gwarancja się skończyła i telewizor się kończy nie można oglądać telewizji kablowej ponieważ tak pikseluje że człowiek wychodzi z siebie dzwoniłem pisałem aż w końcu się dodzwoniłem do firmy Sony usłyszałem że mam czekać na nową aktualizację którą dostałem ostatnio i nic się nie zmieniło tu gdzieś na forach wyczytałem żeby założyć filtry na kable jeden Już założyłem dalej to samo Kupię jeszcze jeden Zobaczymy co będzie pozdrawiam miłej zabawy wszystkim użytkownikom telewizorów Sony bo tylko tu taki problem występuje A technicy z tej firmy mają to w gitarze gdzieś u kogoś wyczytałem że szajs za parę złoty lepiej gra jak telewizor za kilka tysięcy

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Sprawdź siłę sygnału (ewentualnie jakość), bo tuner to sie raczej nie zużywa. Albo działa albo sie spitoli i nie działa. 

Ja bym wezwał serwis kablówki. 

profile.country.PL.title
kola01
Nowicjusz

Jak rozumiem, problem dotyczy wyłącznie wbudowanego w TV tunera DVBT/S. Nie wiem tylko, dlaczego za pikselowanie nie winisz zbyt słabego/zakłóconego lub przesterowanego sygnału tylko telewizor. Owszem, może to być wina TV ale to jest mało prawdopodobne. W zdecydowanej większości wypadków (myślę, że spokojnie 95% jak nie więcej) winny jest nieprawidłowy sygnał telewizyjny. Sprawdź u siebie przewody antenowe, ewentualne rozgałęźniki a jak uznasz, że instalacja jest OK, to zgłoś problem u swojego operatora kablówki. 

profile.country.PL.title
Popek1
Poszukiwacz

Dzięki za podpowiedź ale już serwis kablówki był, sygnał idealny, kable nowe końcówki nowe podejrzewają uszkodzone wejście ci+ bo ta sama karta na drugim tv działa idealnie a serwis Sony spychologia na aktualizacje w sumie coś w tym jest bo do tej pory działało aż do ostatniej aktualizacji pozd. 

profile.country.PL.title
Popek1
Poszukiwacz

  • Tak gdzieś wyczytałem że filtry zwrotne na kablach pomagają, jeszcze tego nie próbowałem ale dzięki za podpowiedzi bo z tym wejściem gniazda ci+do końca nie chce mi się wieżyc. Pozdr
profile.country.PL.title
mirecore
Użytkownik

Żadne uszkodzenie wejścia , żadne filtry itd . Problem pikslowania znany już od dawna i tu masz największy wątek tego problemu , oczywiście nie sugeruj się tym że moderatorzy postanowili nadać mu status <rozwiązany> bo to oczywiste kłamstwo . Zacznij sobie czytać od końca : https://community.sony.pl/t5/android-tv/xr-55x94j-i-karta-ci-od-upc/td-p/3830337