anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Player na Android TV już się ucieszyłem ..........

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

Player na Android TV już się ucieszyłem ..........

Ikonka zmieniona w menu środek aplikacji dalej ten sam XIX wiek i nie wiem czy w ogóle jakaś zmiana nastapiła zonk niezły

47 ODPOW. 47
profile.country.PL.title
snovvy77
Użytkownik

Cieszę się że działa.

W przypadku tej aplikacji, ponieważ jest ona instalowana na TV spoza Sklepu, raczej bym obstawiał ręczną aktualizację (czyli nowe .apk) zwłaszcz iż ta aplikacja nie jest dedykowana pod TV (ale działa!).

 

Mam nadzieję że nie długo zaktualizują już oficjalną aplikację Player na TV (pracują nad wsparciem 4K) i wzorem Ipla czy TVP VOD nie będzie trzeba się uciekać do kombinowania z plikami .apk

profile.country.US.title
Puuceek
Poszukiwacz

Witam

Posiadam 2 tv Sony. Jeden z androidem a drugi to 3 letnia bravia. W obu modelach ikona player uległa zmianie jednak na obu to ta sama syfna aplikacja. Także po cichu liczę że coś z tym zrobią tylko to już tak mam któryś rok. Coś mi się wydaje że mają to głęboko gdzieś a sam bym chciał aby zrobiona wersję z możliwością zalogowania i np korzystania teraz z canal+

profile.country.PL.title
snovvy77
Użytkownik

@Puuceek zainstaluj sobie APK z linku z mojego postu wyżej. Zalogować się do playera możesz bez problemu (nie obsługuje pilota więc potrzebujesz zewnętrznej klawy). Lecz nie wiem czy wspiera oglądanie C+ bo akurat ja nie używam.. ale jak byś mógł sprawdzić i napisać czy obsługuje C+.  

profile.country.US.title
Puuceek
Poszukiwacz

Witam

 

Dziekuje, zainstalowałem plik i mam dwa spostrzeżenia :

1. Po instalacji nigdzie nie zrobił mi się skrót. Muszę wchodzić w ustawienia i zainstalowane aplikacje

2. Pożyczyłem na tą okazję takiego pada, połączenie klawiatury z myszką. Niestety nie działa.

 

Czy ktoś zna jakieś rozwiązania lub propozycje na powyższe ? 

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca
profile.country.US.title
Puuceek
Poszukiwacz

Dzieki

profile.country.PL.title
outlawtno
Użytkownik

@Puuceek jeśli chodzi o obsługe playtera zainstalowanego z apk - ja dokupiłem sobie coś takiego:
http://allegro.pl/klawiatura-air-mouse-mysz-smart-tv-box-new-cx-cr3-i6407502894.html
całkiem nieźle się sprawdza. Jednak musisz się zastanowić w jaki sposóbn i do czego będziesz to wykorzystywać. Niektórym bardziej pasuje tradycyjna klawiaturka z touchpadem innym taki kontroler.

profile.country.US.title
Puuceek
Poszukiwacz

Ja mam coś takiego i nie działa przy tej aplikacji. W samym menu tv wszystko ok  w player nie reaguje

 

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6760853236

profile.country.PL.title
snovvy77
Użytkownik

@Puuceek nie działa ci kursor w aplikacji a w menu TV działa? Trochę dziwne bo ta apka jest skompilowana pod myszkę i klawiaturę (dlatego pilot nie działa) i powinna działąc z każdą klawiaturą. Podepnij zwykła myszkę na kabel pod TV i sprawdź czy działa.

profile.country.PL.title
Darek_A
Użytkownik

W moim XD85 po aktualizacji do 7'ki aplikacja player zniknęła!
Nie można jej nawet zainstalować ze sklepu - tv jej nie widzi.
Przechwytywanie.PNG
Komuś też się taki cyrk przydażył?
Zawsze była w pasku polecanych aplikacji.