anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Polecane aplikacje na AndroidTV - luty 2018

profile.country.PL.title
Damaranus
Użytkownik

Polecane aplikacje na AndroidTV - luty 2018

Spodziewacie się rankingu? To musimy go sobie najpierw stworzyć. Dawno temu przygotowałem listę 11 polecanych aplikacji na AndroidTV: http://karczma.edu.pl/2017/11-aplikacji-ktore-powinienes-miec-na-swoim-telewizorze-z-androidtv/

 

Tak naprawdę, nic się nie zmieniło, a nawet bym skrócił ją dziś do 2-3 pozycji. Nie mniej jednak AndroidTV cieszy się jako taką popularnością (mówimy o wersji w telewizorach) więc zapytam:
- Jakich aplikacji (zarówno programy, narzędzia jak i gry) używacie na Android TV w telewizorze. nazwa aplikacji + 1 zdanie z uzasadnieniem. Myślę że zestawienie będzie przydatne dla innych a i może sami się czegoś od siebie dowiemy. 

 

1. KODI + dodatki
2. Netflix Button
3. SHOWMAX (mam za darmo w PLAY)
4. TIDAL (za darmo w PLAY)
5. RADIOLINE
6. NETFLIX

 

Koniec.

Oczywiście APP REPO ale to tylko do zabawy kiedy testuję aplikacje

CHROME - zainstalowany ale nie używany

www.karczma.edu.pl - Dowiedz się więcej o AndroidTV
20 ODPOW. 20
zgrzewka
Poszukiwacz

Ja dorzucam:

Button Mapper: Remap your keys - każdy przycisk można przemapować po 3 funkcje (pojedyncze klikcnięcie, podwójne kliknięcie i długie przytrzymianie). Np. przyciskiem Netflix otwieram Netflix gdy raz nacisnę, podwójny klik otwiera mi CDA. Czerwony na pilocie otwiera YouTube a zielony FileManagera... Przydatne :slight_smile:

Samsung Internet Browser z dodatkiem AdBlock - m.in. oglądanie YT bez reklam :slight_smile: