anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Pomaranczowa dioda XH9505

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
Mik187
Poszukiwacz

Pomaranczowa dioda XH9505

Od jakiegos czasu zaczela na tv wyswietlac sie pomaranczowa dioda na dole przy napisie SONY wg jakis internetowych instrukjci jest to timer ale niestety nie mam wylaczony. W ustawieniach tv oswietlenie LED tez diode wylaczylem a ona nadal nie chce zgasnać. Jest wlaczona w momencie kiedy ogladam tv. Co to jest i jak to cholrestwo wylaczyc :))

 

 

7508ECB9-40BC-41DB-995A-08C1816CA753.jpeg

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
w26rysiek
Użytkownik
13 ODPOW. 13
profile.country.PL.title
w26rysiek
Użytkownik

Podaję kolejność działań.

Ustawienia-język angielski(USA) włącz-asystent google włącz-dioda led mikrofonu wyłącz-język polski włącz-restart tv-pilotem 5s.Powinna zgasnąć na zawsze.

profile.country.PL.title
w26rysiek
Użytkownik
profile.country.PL.title
Mik187
Poszukiwacz

Dzięki za pomoc zadziałało idealnie dioda już nie świeci się :slight_smile:

 

 

Choć rozwiązanie oficjalne EKSPERA SONY było:

 

"

Witam,

 

sugeruję skontaktować się z autoryzowanym serwisem Sony. Liczba mignięć diody stanowi dla naszych techników informację o przyczynie uszkodzenia. Najbliższy serwis możesz znaleźć tu: https://locator.sony/pl_PL/servicecenters/?zoom=5&latitude=52.16045&longitude=19.33594 

 

Pozdrawiam

"

 

;-))))))

profile.country.PL.title
Borysek09
Użytkownik

Dziękuję za pomoc również zadziałało, dzwoniłem po różnych serwisach nikt nie mógł udzielić informacji jak z tego wyjść, nawet sony polska nic na ten temat nie wie, mam pytanie czy po naciśnięciu na pilocie mic. i powiedzeniu Pogoda telewizor odpowie i pokarze pogodę, czy tylko pokarze, bo mój nie mówi tylko pokazuje

profile.country.PL.title
w26rysiek
Użytkownik

Telewizor odpowie jeśli będziesz w trybie Home, czyli w ustawieniach androida, natomiast podczas oglądania programu tv nie odpowiada.

profile.country.PL.title
mariusz4200
Poszukiwacz

Dzięki    mam parę fajnych niusów z pomocy technicznej sony

profile.country.PL.title
mariusz4200
Poszukiwacz

witam,,,,dioda .. dzisiaj dwoniłem do pomocy technicznej.... Pani powiedziała że ten typ tak ma.... drugiraz zadzwoniłem to samo... pytam może czarną folią zakleić.... Pani mówi że jak chcę to ok.śmiechu warte oni tam na każde pytanie klikają w kompa.... słyszałem w słuchawce....to spytałem czy cały tv zakleić bo bagatela prawie 6000 koła... a ona jak pan ma zyczenie to proszę zakleić..... podejście do klienta,,,, i poprosiłem o pomoc zdalną , ale Pani stwierdziła że jest to niemożliwe bo ZDALNIE PRACUJĄ BO JEST KORONAWIRUS.HAHAHAH ŚMIECH.....

profile.country.PL.title
mariusz4200
Poszukiwacz

DZIĘKI ZA ROZWIĄZANIE ....DZIAŁA.... JESZCZE JAK KTOŚ COŚ STEROWANIE Z PIOLTA DEKODEREM 4K OD CANAL PLUS 

 

profile.country.PL.title
konradmk
Nowicjusz

Super dziękuje bo w końcu dziłała... Taki sprzęt zaj..... a głupota taka potrafi wpienić