anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Pomoc w wyborze telewizora.

profile.country.PL.title
SzymekKrakow
Poszukiwacz

Pomoc w wyborze telewizora.

Witajcie.

 

Dzisiaj chciałbym poprosić was o pomoc w wyborze telewizora. Z racji tego że dość długo odkładałem pieniążki nie chce żałować swojego zakupu. Do rzeczy.
Odłożone mam 4300 złotych, i mniej więcej w tej kwocie chciałbym się zmieścić. Interesuje mnie tylko marka sony. 
Telewizor chciałbym aby wykorzystywał w miarę potencjał konsoli Playstation5. Z tego co wiem odświeżanie telewizora nie powinno być niższe jak 100hz i zalecane jest hdmi 2.1
Interesował by mnie telewizor 65 cali. A z racji tego że nie za bardzo się na tym znam, proszę was o pomoc. Ja wiem że to nie za duży budżet do kupna czegoś z powyższymi parametrami ale może znajdę coś w tej cenie. Ewentualnie czy moglibyście mi coś doradzić.

Z góry bardzo dziękuję za każdą poświęcona chwilę.

 

POZDRAWIAM. 

16 ODPOW. 16
profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Cześć Szymek, myślę, że zaraz odezwie się ktoś z forumowiczów z poradą, a tymczasem wysłałam Twoje zapytanie do Supportu. A jeśli chciałbyś skontaktować się w tej sprawie bezpośrednio z naszym działem wsparcia, oto dane do kontaktu:

tel. +48 223060694
https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email
Pozdrawiam, Agnieszka_J
 

profile.country.PL.title
w26rysiek
Użytkownik

 W tej cenie z HDMI 2.1 pod konsole to tylko 55 cali , proponuję XH 9096.

65 cali  to 1000pln więcej.

profile.country.PL.title
SzymekKrakow
Poszukiwacz

Kurcze liczyłem na to że znajdę coś z hdmi 2.1 przy 65 calach do 4400 zł . W takim razie będę musiał poczekać  z zakupem. 

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@SzymekKrakow sprawa zostałą przekazana do supportu - oto odpowiedź:


Poniżej przekazuję modele telewizorów, które spełniają wymogi (65 cali, odświeżenie 100Hz i HDMI 2.1):

KD-65A8

KD-65A85

KD-65A87

KD-65A89

KD-65XH9505

KD-65XH9005

KD-65XH9077

KD-65XH9096

KD-65XH9288

KD-65XH9299

KD-65XH9296


Pozdrawiam

profile.country.PL.title
w26rysiek
Użytkownik

Pilne!!!

Wejdż na stronę M...Ex....Włóż do koszyka tv 65XP 9096 oraz dodaj odpowiedni i tani drugi produkt i wpisz kod promocyjny...wszystko jest na stronie M...Ex....i masz TV za około 4900 pln.

profile.country.PL.title
w26rysiek
Użytkownik

Oczywiście 65XH...pomyłka

profile.country.PL.title
w26rysiek
Użytkownik

Czy kupiłeś ten tv? Teraz masz ponownie promocję na 65XH 9096, 4999 w marketach bez żadnych warunków. Kupuj...

profile.country.PL.title
Michu30
Użytkownik

Wstrzymaj się z zakupem telewizora od sony. Te telewizory z tego roku to jedna wielka kpina! TV mają same problemy i są niedopracowane oraz wyprodukowane z wątpliwej jakości materiałów. Ja posiadam model xh90 to już jest drugi bo pierwszy został mi wymieniony przez sklep. Na razie w drugim Egzemplarzu nie ma jeszcze usterek ale strach wgrywać na niego nowe aktualizacje bo mogą popsuć TV. A i jakość samej matrycy ma wiele do życzenia obraz jest ładny ale w matrycach sony nagminnie wypalają się piksele co jest widoczne pod postacią czarnych kropek. Jedna z Firm uznawana za jedną z lepszych Sony teraz przez wielu będzie uznawane za najgorszy chłam na rynku. Dodatkowo Firma Sony nie posiada już własnych fabryk a zleca je pod firmom, a tam zapewne produkują te telewizory po pijaku bo ogromna ilość ludzi ma z nimi same problemy. Ja sam nigdy już więcej nie kupie tv od Sony a i nad PS5 się zastanawiam bo plotka o wadliwych sztukach ps5 może być prawdą bo jak z tv tyle problemów to i z konsolą może być podobnie.

profile.country.PL.title
Adoolata
Użytkownik

Na pewno nie Sony 🤣🤣🤣