anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

[pomocy] sony 65xg8596 przycina obraz w netflix youtube cda

profile.country.PL.title
TomaszNiedzielski
Poszukiwacz

[pomocy] sony 65xg8596 przycina obraz w netflix youtube cda

Witam, piszę do Was z problemem, który niedawno wystąpił w moim telewizorze. A mianowicie przy oglądaniu netflix, youtube, cda (i innych aplikacjach) raz na minutę, dwie przycina obraz na około 1 sekundę (dźwięk odtwarza się prawidłowo) po czym dalej odtwarza się normalnie. Nic nie pomaga zresetowanie poprzez długie trzymanie przycisku zasilania. Problem ustępuje na kilka dni po przywróceniu ustawień fabrycznych i ponownym skonfigurowaniu telewizora - ale nie o to nie jest rozwiązanie, żeby co chwilę tak robić, prawda? 

 

Mam nadzieję,  że już ktoś rozwiązał ten problem i podzieli się rozwiązaniem bo jestem tym faktem mocno zniesmaczony. Telewizor ma pół roku i do teraz nie było z nim żadnych problemów (poza przejściowymi problemami związanymi z HbbTV). 

 

pozdrawiam

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
TomaszNiedzielski
Poszukiwacz

dodam, że do telewizora podpięty bardzo szybki internet  światłowodowy. przy odtwarzaniu z komputera czy z komórki nie ma żadnych problemów

profile.country.PL.title
trapezik
Poszukiwacz

Ten sam problem występuje na moim 55AG9. Mam nadzieję, że SONY już pracuje nad usunięciem tej usterki...

profile.country.PL.title
TomaszNiedzielski
Poszukiwacz

też mam taką nadzieję... myślę, że to dotyczy wszystkich użytkowników a na forum zgłaszają nieliczni.. 

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Problem który opisujecie wygląda podobnie w wątku:

https://community.sony.pl/t5/android-tv/kd-55xg9505-freez/m-p/3714845#M12997

Czy próbowaliście rozwiązania @rozgdka ?

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
TomaszNiedzielski
Poszukiwacz

to problem oprogramowania Sony. póki Sony coś z tym nie zrobi to nic nie pomoże. ostatnio się trochę poprawiło, poczekamy na następną aktualizacje, może będzie lepiej