anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z 3d w KD 8505c

lolek126
Poszukiwacz

Problem z 3d w KD 8505c

Panowie inżynierowie  od SONY po ostaniej aktualizacji która miała miejsce około 13.10.2015 r. pojawił się błąd przy oglądaniu filmów w 3d tzn pojawia się co jakiś czas i znika napis po lewej stronie na dole ekranu format ekranu/obrazu i przykładowo jak mam ustawione pełny to takowa informacja właśnie co jakiś czas pojawia się i znika. Nie pomaga również funkcja na WYŁ. powiadomienei o sygnale 3d. Jest to sprawdzone u kilku osób z takowymi modelami i wszyscy maja tak samo. W związku z powyższym proszę o podjęcie prac żeby w kolejnej aktualizacji został ten problem wyeliminowany żeby dało sie normalnie oglądać film w 3d. Gdyż myslę że reset tv nic nie pomoże bo błąd występuje w aktualizacji skoro we wczesniejszej wersji wszystko było ok. Również w dniu dzisiejszym zgłosiłem ten fakt na infolinię Sony i Pani nadała numer sprawie i zapewniła, ze przekaże to do działu technicznego.

Prosze o ustosunkowanie się do tej informacji również  tutaj na forum.

4 ODPOW. 4
lolek126
Poszukiwacz

Małe sprostowanie chodzi o tv KD X 8505 C 🙂

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Potwierdzam. Mam model 85X i występuje ten problem nie tylko z 3D ale ogólnie z formatem obrazu. Mianowicie, przed aktualizacja można było ustawić na sygnale tv format pełny,normalny,rozszerzone lub zoom,a tv zapamietywal ustawienia i sam zmieniał format w zależności od sygnału wideo w Tv jak i na antenie jak i z pendriva. Obecnie informuje o sygnale formatu ale nie zmienia ustawień. Więc np materiał nagrany na 4:3 jest nienaturalnie rozszerzony do panoramy (pełny). Uprzedzajac pytanie,zawsze po aktualizacji robię reset do fabryki.

lolek126
Poszukiwacz

Dzisiaj byłem w SC w CH klif i sprawdzilem na dwóch filmach 3d na tv KD X 8505 C - również ten sam błąd wyskoczył ... także myslę że Sony wiec o robić bo sprawa jest prosta - oprogramowanie do poprawy i to jak najszybciej muszą być powiadomione osoby które tym się zajmują. Bo zapewne same o tym nie wiedzą bo jakby wiedzieli to by takiego oprogramowania nie dali na stronę SONY.

Krukocz
Nowicjusz

Potwierdzam, problem występuje i inne tj

.

-wyskakujący napis co kilka kilkanascie sekund "tryb obrazu: pełny"

-brak możliwości zamiany obrazów lewy-prawy na prawy-lewy

-brak możliwości uruchomienia trybu 3D w odtwarzaczach takich jak KODI, VLC, MXPlayer