anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z KD-55XH9096 - czarny kwadrat na ekranie

profile.country.PL.title
RATIX_PL
Nowicjusz

Problem z KD-55XH9096 - czarny kwadrat na ekranie

Witam,

W dniu 03.09.2020 zakupiłem telewizor Sony KD-55XH9096. Po aktualizacji firmware do najnowszej wersji tj. od jakiś 3 tygodni zaczęły się problemy z obrazem. Przy oglądaniu obrazu z dekodera przez HDMI-1 pojawia się czarny kwadrat w lewym górnym rogu i nie znika do czasu zmiany kanału na dekoderze. Proszę o informację co z tym mogę zrobić. Na poprzednim telewizorze to się nie zdarzało. Poniżej załączam zdjęcie.1.jpg2.jpg3.jpg

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Barbara_K
Moderator

Cześć, najlepiej skontaktuj się z naszym zespołem pomocy technicznej, telefonicznie (+48 223060694) lub poprzez formularz na stronie: https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email?cat=electronics?cat=televisions-projectors&cpin... Oni powinni doradzić co zrobić. 

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@RATIX_PL Twój problem został skierowany do supportu - oto odpowiedź:


Zalecam skontaktowanie się z dostawcą telewizji i upewnieniem się, że dekoder jest dopasowany do tego modelu telewizora. Jeżeli po wymianie dekodera problem nadal będzie się pojawiał, proponuję kontakt z pomocą techniczną Sony.
W przypadku starszych dekoderów obraz jak dźwięk mogą działać nieprawidłowo na nowszych telewizorach. Moga się pojawić zakłócenia.

Pozdrawiam