anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z KD-65XF7596 oraz soundbar HT-CT390

profile.country.PL.title
Badman2503
Nowicjusz

Problem z KD-65XF7596 oraz soundbar HT-CT390

Witam , mam zestaw KD-65XF7596 oraz soundbar HT-CT390. Połączone są kablem optycznym oraz HDMI do komunikacji. Niestety w takiej konfiguracji soundbar brzmi jak radyjko na baterie. Dopiero po odłączeniu HDMI czuć większą moc i soundbar zaczyna grać w miarę rozsadnie. Niestety tracę w ten sposób komunikację i możliwość sterowania głośnością pilotem od tv ( przy podłączonym dhmi mimo max głośności soundbar gra słabo)

Kolejny kłopot. Czy jest jakaś możliwość przejrzenia zawartości podłączonego pod USB dysku bez z góry założonego ( obraz,muzyka,video) ? Mam katalogi a tu wszystko zbiera w kupę i dodatkowo nie widzi mi mkv. 

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Konsultowałeś to już z naszym wsparciem technicznym?

Podajemy kontakt: 

poprzez formularz na stronie: https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email, telefonicznie dzwoniąc pod numer tel. 22 3060694 lub e-mailowo: customersupport.pl@eu.sony.com.

profile.country.PL.title
micihol
Użytkownik

Powiedz coś więcej o swoim podłączeniu - z jakich źródeł oglądasz, czy na każdym jest ten sam problem? Jakie masz ustawienia dźwięku w TV, itd...

 

Co do przeglądania plików, to możesz sobie zainstalować aplikację, np. ES File Explorer albo podobną i z jej poziomu przeglądać cały dysk.