anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z ruchem (rwaniem) obrazu w Sony XE9305

profile.country.PL.title
Mateo1989
Poszukiwacz

Problem z ruchem (rwaniem) obrazu w Sony XE9305

Witam koledzy mam dziwne spostrzeżenia jesli chodzi o obraz w moim sony . Chodzi dokładnie o to iż po ustawieniu najlepszego trybu Kino Pro który daje najwierniejszy realny obraz autora filmu i ten najbardziej mi się podoba ale przy filmie czy to z puszczanego z internetu czy z dysku zewnetrznego wydaje mi się że obraz bardzo się rwie gorzej niż na moim starym TV innem marki z 2013 roku . Czy można temu jakoś zaradzić ? Przestawić coś by był mniej rwący ? Na innych trybach jest zbyt płynny taki teatralny efekt który mi się nie podoba tym bardziej przy filmach bo wydają się zbyt takie nie wiem jak to określić hmm żywe ? Nie bawiłem się jeszcze dogłębnie ustawieniami obrazu tylko trochę trybami obrazu ale z tego co widze to za dużo nie moge nic z  tym zrobić chyba że macie jakieś odmienne zdanie i jest opcja to zrobić ? Z góry dziekuję .

Tagi (3)
10 ODPOW. 10
profile.country.PL.title
Mateo1989
Poszukiwacz

Pliki jakie odtwarzam z zewnętrznej pamięci to mkv AVI divix czyli wszystkie możliwe mozliwe jakimi są nagrywane filmy. Co do filmów odtwarzanych z sieci to nie ma reguły czy to YouTube czy cda.pl czy zalukaj. pl i wszystkie inne serwisy które pozwalają oglądać filmy bo rwanie tak samo występuje jak i z pamięci zewnętrznej. Tak jak pisałem wcześniej jestem na wyjeździe więc jak wrócę do domu to sprawdzę sugerowane przez jednego kolego ustawienia bo w sumie support nic nie zasugerował tylko zadał pytania a nie o to mi chodziło.