anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z telewizorem KD-55x8507c

profile.country.PL.title
RafaelDaSilva
Nowicjusz

Problem z telewizorem KD-55x8507c

Witam, mam problem z telewizorem Sony KD-55x8507c, a mianowicie. 

 

Podczas gry, oglądanie TV, korzystania z YT, po jakimś czasie ( jest on różny ) i zależny od nasilenia ciemności, ostrości treści wyświetlanych w telewizorze.

 

Gdy obraz jest bardzo przejrzysty, ładny, to problem występuje bardzo szybko, zaś gdy jest ciemny, brzydki, to problem występuje po dużo większej ilośći czasu. 

 

Problem polega na tym że przy obrazie bardzo przejrzystym i wyrazistym np. przy korzystaniu z konsoli, najpierw połowa lewej strony telewizora ciemnieje a po sekundzie, dwóch telewizor się wyłącza i miga czerwona dioda 6x razy, ( czytałem że ilość diod jest zależne od uszkodzenia ). 

 

I moje pytanie brzmi, czy jest możliwość zdalnego naprawienia telewizora badź ewentualnie jakaś diagnoza co może być nie tak i jakie mogą być koszta naprawy. 

 

Pozdrawiam.

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć!

 

Zgłosiłem Twoją sprawę do Supportu, jak otrzymam wskazówki, zamieszczę je w wątku.

 

Napisz, czy próbowałeś resetować urządzenie?

profile.country.PL.title
RafaelDaSilva
Nowicjusz

Cześć, 

 

Tak, resetowałem i problem nadal występuje, 

 

Sprawę również zgłosiłem wczoraj i również czekam na odpowiedź od Sony. 

 

Dziś jeszcze zadzwonię na infolinię i postaram się czegoś dowiedzieć, ewentualnie oddam Telewizor do serwisu. 

 

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Hej!

 

Oto co otrzymałem z Supportu:

 

Tak, ilość mignięć oznacza konkretną usterkę, jednak są to kody serwisowe, do których wsparcie techniczne nie ma dostępu. Sprawa powinna zostać skierowana bezpośrednio do autoryzowanego centrum serwisowego, który będzie w stanie odpowiedzieć na pytania:

 

http://services.sony.pl/supportmvc/pl/Repair/BookRepairForm