anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem ze współpracą telewizora SONY i soundbara SAMSUNG

profile.country.PL.title
skorpion77
Nowicjusz

Problem ze współpracą telewizora SONY i soundbara SAMSUNG

Zakupiłem ostatnio telewizor SONY KD50X85K i soundbar SAMSUNG HW-Q600B/EN. Niestety poprzez podłączenie sondbara do telewizora przez HDMI te urządzenia nie współpracują ze sobą poprawnie. Nie działa wyłączanie soundbara podczas wyłączania telewizora pilotem. Czasem podczas włączania telewizora pilotem soundbar się włącza, ale nie ma dźwięku. Wszystko jest podłączone prawidłowo przez kabel HDMI dołączony do soundbara. Wymiana kabla HDMI na lepszy nie pomaga. Oprogramowanie telewizora i soundbara zaktualizowałem. Reset soundbara nic nie pomaga. Twardy reset telewizora pomaga tylko na chwilę. To znaczy na początku wszystko działa, po kilku godzinach problem złej współpracy urządzeń powraca. Proszę o pomoc i odpowiedź czy te urządzenia będą współpracować ze sobą poprawnie czy jest to niemożliwe ? Dlaczego podczas podłączenia telewizora z soundbarem przez HDMI ARC opcja sterowania BRAVIA Sync w telewizorze jest niedostępna i pojawia się komunikat, że system audio jest kompatybilny z BRAVIA Sync ? Przecież to nielogiczne. Skoro jest kompatybilny to sterowanie BRAVIA Sync powinno byc dostępne. Nic z tego nie rozumiem. 😞 Może po prostu zwrócić ten soundbar do sklepu i kupić soundbar SONY ? Z tym, że pracownicy MEDIA MARKT twierdzili, ze soundbary Samsunga są lepsze od SONY.

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Dzień dobry,  skorpion77  

czy kontaktowałeś się już w tej sprawie z Sony Support? Można to zrobić telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz, dane kontaktowe tutaj: 
tel. +48 223060694
E-mail: customersupport.pl@eu.sony.com
http://services.sony.pl/supportmvc/pl/contact 
Pozdrawiam, Agnieszka_J

profile.country.PL.title
yaro626
Użytkownik

U mnie w xh90 raz na jakiś czas sam włącza się soundbar{jbl}. Resety robione,ostatnio nowa aktualizacja lecz to nic nie pomogło,ten się kiedyś zepsuje to nigdy więcej tej marki.