anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Przeglądanie zdjęć w telewizorze KD-49XF9005

profile.country.PL.title
GREG_987
Poszukiwacz

Przeglądanie zdjęć w telewizorze KD-49XF9005

Dostarczona z telewizorem przeglądarka Album sortuje zdjęcia tylko według daty wykonania.

Moje zbiory są posortowane według nazwy zdjęcia w kolejności alfabetycznej i robi się bałagan.

Czy jest dostępna prosta przeglądarka, w której można wybrać sposób sortowania i przeglądać zdjęcia bez przymusowej opcji "przegląd slajdów" ?

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Z kombajnów proponuję KODI.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
GREG_987
Poszukiwacz

Dzięki za propozycję.

W tej przeglądarce można przeglądać zdjęcia z pendrive'a w kolejności alfabetycznej.

Nad paskiem ze zdjęciami pojawiają się sensowne informacje o każdym wybranym zdjęciu, co dla mnie jest bardzo przydatne.

Niestety prędkość wyświetlania kolejnych zdjęć jest znacząco mniejsza niż w przeglądarce Album. W moim starym telewizorze Panasonic (też 4K) wszystko odbywało się ok. 2 razy szybciej niż w przeglądarce Album. Taka jest cena zastosowania systemu Android.

Pozdrowienia.

profile.country.PL.title
wojtekmarchewka
Użytkownik

Po części odpowiedziałeś sobie na pytanie, maszt TV z android, więc możesz zainstalować praktycznie każdy program typu "galeria". Wiem, że nie ma ich za wiele w sklepie play na TV, ale za pomocą jakiegokolwiek menadżera plików, możesz zainstalować apk z zewnątrz.