anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Pytanie do Użytkowników X90J wasze opinie.

profile.country.PL.title
Huzarrr
Użytkownik

Pytanie do Użytkowników X90J wasze opinie.

Witam wszystkich, pytanie jakie macie odczucia  z użytkowania  modelu x90j?

Pytam ponieważ posiadałem xf9005 który ma zostać wymieniony na x90j w ramach serwisu extra.

Z xf byłem mega zadowolony zero problemów po kalibracji obraz żyleta.

  

Trochę pokopałem i sporo ludzi maiło problem z pasami na matrycy  trochę się obawiam żeby nie sprowadzić sobie problemu na głowę.

Z góry dziękuje za wszelkie  opnie i doświadczenia. 

32 ODPOW. 32
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Przecież po wymianie dalej masz gwarancje jak by co. 

Na plus będzięsz miał jasność i szybszy sprawniejszy system Google TV

profile.country.PL.title
Huzarrr
Użytkownik

Z ta jasnością zobaczymy xf po kalibracji 1040nitow a xj830.

 

xf50 stref ,xj 32 zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.

profile.country.PL.title
kurtion
Użytkownik

Każdy TV to loteria, jeden ma większy banding drugi mniejszy, w X90J różnie bywa. Ważne by SONY dało nowy TV a nie odnowiony. Zgodnie z ich polityką mogą dać w ramach gwarancji TV odnowiony który będzie miał przepracowanych np. 2500h. W ramach rękojmi już tak zrobić nie mogą.

profile.country.PL.title
MiroEs
Użytkownik

Witam, akurat mam/miałem styczność z obydwoma tv. Xf90 ma na pewno lepsze ustawienia obrazu w trybie kino pro, wogóle ma lepszą plastykę kolorów, lepszy kontrastowy obraz, bardziej nasyconą czerń i wyższa jasność. Xj90 ma zaś funkcje dla graczy takie jak vrr, allm i hdmi 2.1 obsługujący choćby 120 klatek i 4k na ps5. Google tv xj90 działa szybko i nie wiesza się. Ale generalnie obraz na starszym Xf90 jest według mnie lepszy. No i w Xj90 po półtora roku padła mi matryca. Xf działa do dziś bez problemu. 

profile.country.PL.title
Huzarrr
Użytkownik

Tego się obawiam ,ze stary xf będzie miał lepszy obraz tym bardziej był po kalibracji .Mogę podesłać protokół.

Powiedz matryca, padła dostałeś druga sztukę ?Jak tak to czy śmiga dalej? Pytam bo myślę żeby do xj tez dokupić kalibracje , mogę ponownie kupić serwis extra na 5 lat.

profile.country.PL.title
Huzarrr
Użytkownik

Według serwisu idzie nowy ale jak będzie zobaczymy.

profile.country.PL.title
MiroEs
Użytkownik

Tak na matrycy pojawiła się pozioma kreska po całej szerokości. Wymienili bez żadnych problemów na nowy x90s bo x90j w 50 calach już nie mieli. Ale x90s jest z 2022, czyli rok młodszy od x90j. Ale w moim odczuciu to praktycznie ten sam tv co j. Bravia x90f ma najbardziej klarowny obraz i to już w ustawieniach bazowych bez kalibracji. Być może jeżeli zlecisz kalibrację na swój nowy x90j to obraz będzie zbliżony do f, ale moim zdaniem nie ma szans wycisniecia z j obrazu jaki ma x90f na którym obraz jest naprawdę świetny. Na j/s jest bardzo dobry, ale jednak brakuje do f. 

profile.country.PL.title
MiroEs
Użytkownik

Tak czy siak daj znać jak już będziesz miał x90j. Jak odczucia i czy wszytko gra z nowym tv,no  i daj znać co ty sądzisz o obrazie x90j względem starszej f. Pozdrawiam. 

profile.country.PL.title
Huzarrr
Użytkownik

Dziś dotarł telewizor do serwisu Zepsuty nie włącza się ,dwa tygodnie czekania na umarlaka poszło psu na budę.