anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Pytanie do Użytkowników X90J wasze opinie.

profile.country.PL.title
Huzarrr
Użytkownik

Pytanie do Użytkowników X90J wasze opinie.

Witam wszystkich, pytanie jakie macie odczucia  z użytkowania  modelu x90j?

Pytam ponieważ posiadałem xf9005 który ma zostać wymieniony na x90j w ramach serwisu extra.

Z xf byłem mega zadowolony zero problemów po kalibracji obraz żyleta.

  

Trochę pokopałem i sporo ludzi maiło problem z pasami na matrycy  trochę się obawiam żeby nie sprowadzić sobie problemu na głowę.

Z góry dziękuje za wszelkie  opnie i doświadczenia. 

32 ODPOW. 32
profile.country.PL.title
MiroEs
Użytkownik

No to kiepsko.. Brak słów. Znów będziesz musiał czekać. 

profile.country.PL.title
Huzarrr
Użytkownik

Teraz chyba trochę dłużej bo odrzuciłem propozycje x90j .

profile.country.PL.title
MiroEs
Użytkownik

To co im zaproponowałeś? 

profile.country.PL.title
Huzarrr
Użytkownik

Nic nie proponowałem ,czekam na propozycje .

profile.country.PL.title
Huzarrr
Użytkownik

Dalej czekam ale bogatszy o doświadczenia taka sztukę dostałem  zobaczymy co dostane w czwartek tu więcej szczegółów  

https://community.sony.pl/t5/android-tv/status-naprawy-quot-do-wymiany-aep-quot/m-p/3937585#M20221IMG_20240201_115256.jpgIMG_20240202_103149.jpgIMG_20240202_105043.jpgIMG_20240203_132711.jpg trafiła  

profile.country.PL.title
_Artek_
Użytkownik

Domyślam się że jesteś rozczarowany ale prawda jest taka że dostałeś dużo lepszy tv niż miałeś..... na twoim miejscu, po prostu liczyłbym na lepszy egzemplarz.

profile.country.PL.title
Huzarrr
Użytkownik

Lepszy? z jednej strony tak hdmi 2,1  procesor xr ,ale x9005f po kalibracji  wypluł 1100 nitow a x90j ma 830 xf 50 stref a x90j 30 

 

profile.country.PL.title
_Artek_
Użytkownik

Proponują Ci tv nowszy o kilka generacji to że, Twoim zdaniem obraz jest gorszy to już wina sony i pewnej "tendencji" na rynku tv... dostajesz tv z nowszym procesorem, nowszym oprogramowaniem i hdmi. 2.1 
analogicznie do Twojej sytuacji to trochę tak jak ja mając x95j dostałbym x95L a póki co nawet o x95k nie było mowy, na Twoim miejscu bym nie narzekał tylko po prostu poczekał na "akceptowalny " egzemplarz......... 

profile.country.PL.title
Huzar2
Użytkownik

Coś nie mogę się zalogować na stare konto 🧐

No zostało tylko czekać...

W piątek wysłali jest szansa na czwartek,ale co przyjdzie zobaczymy 👀

profile.country.PL.title
Huzar2
Użytkownik

Mała aktualizacja według Sony telewizor odebrany wczoraj przez servis o godzinie 14 35 żaden servis tego nie potwierdził.

Telewizor widmo domyślam się tylko w jakim stanie przyszedł. 

Jedyny plus wkoncu jakaś kompetentna osbona na infolini, która chciała pomóc i w razie dalszych problemów będzie monitorować sprawę.

Czekam dalej...