anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

reklamy na ekranie głównym android TV

profile.country.PL.title
NN88NN
Użytkownik

reklamy na ekranie głównym android TV

Na ekranie mojego KD-75XH9096 pojawiły się niedawno reklamy (sekcje: "recently added" oraz "top selling" w aplikacji Android TV Home)
Zapłaciłem za mój TV pełną cene, jestem jego właścicielem i to ja chciałbym decydować co się na nim wyślwietla, proszę o usunięcie reklam, albo przynajmniej dodanie opcji ich wyłączenia (moim zdaniem taka opcja powinna być domyslnie wyłączona, reklamy domyślnie zablokowane, a użytkownik podejmując świadomą i dobrowolną decyzję może mieć możliwość ich włączenia jeśli sobie zażyczy) 
Za okres w którym reklamy są wyświetlane na moim TV oczekuję rekompensaty, zaburza to mój spokój oraz wykorzystuje moje zasoby (powierznie ekranu TV który do mnie nalerzy, łącze internetowe oraz prąd) do celów do których nie chce aby były one wykorzystywane. 

Tagi (2)
1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Zasadniczo, to to jest forum użytkowników, a wiec niby do kogo kierujesz ten post? :slight_smile: Ja bym zgłosił się na info linie i niech mnie skierują do odpowiednich ludzi. 

Jako użytkownik TV Sony moge podpowiedzieć, że te wyskakujące reklamy to jest kwestia włączenia w ustawieniach. Przy pierwszej konfiguracji telewizora, pojawiają się opcje do zaznaczenia, miedzy innymi, czy chcę reklamy czy nie. Proponuje przywrócić TV do ustawień fabrycznych i jeszcze raz przeprowadzić uważnie konfigurację.