anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Restart przy pierwszym uruchomieniu x95j

profile.country.PL.title
kotlet1
Poszukiwacz

Restart przy pierwszym uruchomieniu x95j

Witam. Mam pewien problem z tv. A więc włączam tv, a on sam się wyłącza, próbuje włączyć jeszcze raz i tv resetuje się, w taki sposób jak bym przytrzymał przycisk power na pilocie i uruchomił ponownie. Później po wyłączeniu i włączeniu jest już normalnie. Występuje to tylko przy pierwszym uruchomieniu każdego dnia. Nie jestem pewny, ale wydaje mi się, że tak się dzieje od momentu ostatniej aktualizacji, która pozwala na używanie kilku profili na tv. Czy ktoś z was miał takie coś? 

Jeszcze mam jedno pytanie. Po naciśnięciu na pilocie info, wyświetla się menu i w prawym górnym rogu godzina. Dziś zauważyłem, że google dodało też datę, przez którą dolna część cyfr godziny jest przycięta. Czy wy też tam macie? 

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

NIby wydaje sie nielogiczne, ale... podłącz w innym miejscu chociaż by przez przedłużacz. Jak masz listwe zasilająca to pomiń. 

Oczywiście można wnioskować, że coś sie zadziało podczas aktualizacji. Przyjrzał bym sie w opcjach czy nie ma jakiegos dziwnego trybu zasilania właczonego. 

profile.country.PL.title
kotlet1
Poszukiwacz

Miało by to sens gdyby działo się tak od początku, a tak nie jest. Dodam, że były dni gdzie tv włączał się normalnie, ale to np. 2 dni na tydzień. Zapomniałem dopisać, że mam podłączony pendrive jako pamięć. Wczoraj i dziś włączył się bez restartu, nie wiem o co chodzi. Może to wina pendriva. Czas pokaże. Dodatkowo info z godzina jest normalnie wyświetlane.