anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Restart TV Sony podczas oglądania TVP 4K

profile.country.PL.title
danek70
Użytkownik

Restart TV Sony podczas oglądania TVP 4K

Zgłaszamy problem z restartem TV Sony podczas oglądania TVP4K kolejny raz, może w końcu wypowie się jakiś expert ? Przecież trzeba z tym coś zrobić ???

Wypuszczacie buble, to weźcie za to odpowiedzialność panowie experci, za co Wam płacimy ???

15 ODPOW. 15
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Czy zgłaszałeś ten problem do naszego działu wsparcia technicznego? Możesz wypełnić formularz na: https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email?cat=electronics lub skonktaktować się telefonicznie pod numerem: +48 223060694.

profile.country.PL.title
danek70
Użytkownik

Zgłoszone, ale co z tego ? proponują tylko w czasie trwania ME oddać do serwisu...?

TV już kiedyś był w serwisie z innym problemem i problem został...?

Żenada !!!

profile.country.PL.title
raf_02
Użytkownik

Spróbuj wyłączyć aplikacje interaktywną Hbb. Wchodzisz w Ustawienia/Oglądanie telewizji/preferencje (kanały)/Aplikacja interaktywna i odznaczasz Uaktywnij aplikację interaktywną.

profile.country.PL.title
lutek71
Poszukiwacz

Mam to samo, restart po jakiś 40 minutach a potem to już loteria. Rozmawiałem z pomocą Sony i znają już temat, proszą żeby poczekać na nową wersję oprogramowania która ma ten problem rozwiązać (numer nowego oprogramowania już mają tylko sony jeszcze go nie udostępnił)  niestety trzeba poczekać nawet do dwóch miesięcy jak przekazała mi sympatyczna pani. Szkoda bo w Euro w 4k ogląda się naprawdę super. Jeszcze na koniec taka uwaga do Sony, jakim cudem telewizory przechodzą test w fabryce tak zwany live test który trwa od 24h nawet do miesiąca?

profile.country.PL.title
piotrzet97
Użytkownik

Bardzo prosto testują na jakiś wybranych kanałach, a nie na każdym. Tym bardziej, że TVP 4K to nowość i nie było możliwości sprawdzenia tv.

profile.country.PL.title
lutek71
Poszukiwacz

Telewizor 4k nie testują na kanałach 4k ? 

profile.country.PL.title
Gregory58
Użytkownik

Przed paroma dniami wyłączyłem HBBTV dla kanału TVP4K ale to nie wiele dało. Ponownie wyłączyłem HBBTV dla całego tunera ( na wszystkie kanały DVBT. Testuję od rana i nic się na ten moment nie dzieje mecz Belgia - Italia i wcześniejszy też bez problemów.  Słabo to wygląda gdyż KD65XH9505 traci ważną funkcjonalność by móc oglądać DVBT 4K. przecież nie ma takich problemów z tunera DVBSat. Co do problemów z TVP4K to jak wiemy telewizor dekoduje aż 6 ścieżek audio w tym Dolby Atmos i tu zapewne jest (pies pogrzebany) . Miejmy nadzieję iż poprawiony soft rozwiąże te problemy ( oby ukazał się jak najprędzej). A po EURO 2020 będzie jeszcze olimpiada Tokio 2020w 4K . Już jesienią starują eliminacje do MS Katar 2022 zapowiadane przez prezesa TVP iż będą w TVP4K. 

Zobaczymy jak się to potoczy.

profile.country.PL.title
piotrzet97
Użytkownik

Jeszcze raz przeczytaj mój komentarz ze zrozumieniem. Nic takiego jak ty w nim nie napisałem.

profile.country.PL.title
jajko6
Użytkownik


@Gregory58  napisał(a):

A po EURO 2020 będzie jeszcze olimpiada Tokio 2020w 4K

 

 

 

Niestety nie będzie olimpiady w 4K gdyż wszystkie prawa do tej imprezy ma Eurosport a jak wiadomo nie ma w Polsce kanału Eurosport 4K.