anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Seria XD - baner informacyjny pojawia się w losowych momentach

Durill
Poszukiwacz

Seria XD - baner informacyjny pojawia się w losowych momentach

Cześć,

chciałem się zapytać, czy też widzicie problem z pojawianiem się w całkowicie losowych momentach baneru informacyjnego (ten który zaweira informacje o źródle HDMI, rozdzielczości, godzinie na górze ekranu) w czasie oglądania treści na złączach HDMI (baner znika po timeoucie). W szczególności jest to obserwowane na Playstation 4 czy PC podłączonych do dowolnego złącza HDMI i na różnych kablach. Internet jest pełny zgłoszeń tego problemu, w tym strona Sony

 

https://community.sony.co.uk/t5/android-tv/i-have-a-couple-issues-on-my-43xd8077-tv-please-help/td-p...

 

https://community.sony.co.uk/t5/android-tv/info-button-shows-up-randomly/td-p/2248844

 

Zazwyczaj temu efektowi towarzyszy krótkie przycięcie dźwięku. Dzieje się to w całkowicie losowych momentach, na wszystkich źródłach HDMI bez integernacji z zewnątrz. Problem wygląda że dotyczy wszystkich modeli XD a także ZD9.

 

Natura tego problemu jak i ilość zgłoszeń świadczyłyby o problemie w oprogramowaniu telewizora. Ktoś się spotkał z tym problemem?

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Dziękujemy za zapytanie. Z naszej strony przekazaliśmy problem do naszego działu trenerskiego odpowiedzialnego za produkty TV, aby zapoznali się z nim. Po przeanalizowaniu przez nich sprawy postaramy się możlwie najszybciej wrócić z informacjami.

 

Pozdrawiamy, zespół Sony

Durill
Poszukiwacz

Szanowni Państwo,

dziękuję za informacje. Kontaktowałem się także z infolinią w tej sprawie. Chciałem też tutaj sprawdzić, czy problem dotyczy także innych użytkowników w Polsce.

profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Problem nie jest nam dobrze znany, ale przycięcia dźwięku, to może oznaczać że łączność jest przerywana z HDMI. Po odłączeniu i podłączeniu sygnału, bądź nawet zmianie rozdzielczości infobanner jest wyświetlany automatycznie.

 

Pozdrawiamy, zespół Sony