anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

seria XG95 aktualizacja do Google TV

profile.country.PL.title
pszemeq
Użytkownik

seria XG95 aktualizacja do Google TV

Cześć

Czy aktualizacja do Google TV dla ww. serii pojawiła się u Was w telewizorach bez zmian dotyczących lokalizacji tj. Polska -> Niemcy itp. czyli natywnie dla Polski?

Pozdrawiam

7 ODPOW. 7
profile.country.PL.title
thewawko66
Poszukiwacz

Mam ten model 65" . Ja nie mam jeszcze aktualizacji. Lokalizacja Polska 

profile.country.PL.title
pszemeq
Użytkownik

No to dokładnie tak jak ja. Co ciekawe ( i stąd moje pytanie) w aplikacji Support ( na telefonie) przyszła instrukcja aktualizacji. Zakłada ona automatyczne pojawienie się takiej aktualizacji sygnalizowanej przez telewizor.

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
wolfmar
Użytkownik

No właśnie, ciekawa sprawa.

Posiadam telewizor FHD model W756C (2015) i też otrzymałem na Supporcie takie powiadomienie chociaż Sony póki co poprzestał w tym modelu na Andku 7... A zatem czy to powiadomienie faktycznie coś zapowiada czy też zostało rozesłane "ogólnie"...

profile.country.PL.title
stanley50
Użytkownik

Dla mnie jest to informacja poradnikowa jak wiele innych które otrzymałem w aplikacji Sony na telefonie. Wydaje mi się że informacja idzie w eter do aplikacji bez weryfikacji kto ma jaki tv.

profile.country.PL.title
pszemeq
Użytkownik

Być może. Choć ja dotąd informacje, które otrzymałem zawsze dotyczyły konkretnego modelu sprzętu.

Zobaczymy co dalej.

profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Witak pszemeq,

Sprawdziłąm z Supportem i powiedziano mi, że aktualizacje są regionalizowane.

Zachęcamy do śledzenia strony wsparcia technicznego wybranego modelu odbiornika celem sprawdzenia dostępności aktualizacji jak i jej zakresu.

Pozdrawiam,

Agnieszka_J

 

profile.country.PL.title
pszemeq
Użytkownik

Dziękuję za informacje

Pozdrawiam