anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sluchawki bluetooth

profile.country.PL.title
Arijan2K
Użytkownik

Sluchawki bluetooth

Witam czy mozna podlaczyc sluchawki na bkuetooth bez zadnych stacji dokujacych do Tv Sony Bravia? Czasem jak moja Zona Spi nie chcial bym by przeszkadzal jej Tv tylko zalozyl bym sobie sluchawki.

Jesli sie da jak to zrobic?

7 ODPOW. 7
profile.country.PL.title
wojtekmarchewka
Użytkownik

@Arijan2K

Było mnóstwo takich tematów, a co najważniejsze nie podałeś swojego modelu TV oraz słuchawek.

Urządzenia muszą obsługiwać Bluetooth A2DP. Jeżeli TV nie obsługuję, to niestety musisz kupić transmiter/adapter, coś takiego typu, jak w tym wątku.

https://community.sony.pl/t5/android-tv/kdl-50w809c-a-sluchawki-bt/m-p/2548285#M8016

 

 

profile.country.PL.title
Arijan2K
Użytkownik

@wojtekmarchewka

Model to KD49XF7596BU sluchawek jeszcze nie wiem. Poprostu pytam orientacyjnie jak bym chcial byle jakie kupic :wink:

profile.country.PL.title
wojtekmarchewka
Użytkownik

Na stronie Sony, w specyfikacji tego modelu, brak jest profilu A2DP, więc niestety musisz mieć kolejne pudełeczko koło TV :D. Jeżeli nie zależy Ci na jakości dźwięku to najtańszy z wejściem Jack.

profile.country.PL.title
Arijan2K
Użytkownik

@wojtekmarchewka

 

Ok dzieki wielkie. Coraz bardziej mam wrazenie ze zrobilem blad kupujac ten model 😞

profile.country.PL.title
michalzdrojewski
Poszukiwacz

Hej,

 

 niekoniecznie potrzebujesz transmitera. Ja posiadam model KD-65XF7596, ktory nie wystepuje na liscie obslugujacej A2DP a jednak sluchawki bluetooth dzialaja bez zadnego transmitera. Cala sztuczka polega na tym, ze musisz sciagnac sobie APK do parowania urzadzen bluetooth np. 'Bluetooth Pair' (oczywiscie przeznaczony dla telefonow, dlatego musisz uzyc jakies stronki  z APK mirror i USB ). Odpalasz aplikacje i swoje sluchawki (w trybie szukania/parowania bluetooth) i jak TV je znajdzie to laczysz. Nastepnie takie sluchawki juz sa widoczne w TV pod ustawieniami bluetooth (na przyszlosc jakbys wylaczyl/wlaczyl TV i nie mogl sie polaczyc) - po kazdorazowym wlaczeniu TV zeby polaczyc sie z slychawkami po prostu wchodzisz w ustawienia bluetooth TV i robisz connect. Ja posiadam w/w TV i sluchawki Sony CH700N i smiga (a kupilem juz transmiter niepotrzebnie 🙂 ). Wasto sprobowac zamin sie kupi (pozycz sluchawki na probe i sciagni apke). Wyglada na to ze czesc z TV nie ma bibliotek/odpowiedniej apki (zgaduje oczywiscie), ktora pozwala na support A2DP. Tak czy siak sprobowac nie zaszkodi. Powodzenia

 

Pozdrawiam,

 Michal

profile.country.PL.title
as.jedrek
Poszukiwacz

Możesz podać jakiej APK używasz? 

profile.country.PL.title
michalzdrojewski
Poszukiwacz

Hej, jesli mnie pamiec nie myli to bylo to https://m.apkpure.com/pl/bluetooth-pair/com.waylonhuang.bluetoothpair

 

nie wiem czy kolejna aktualizacja androida czegos nie usprawnila bo nadal widze sluchawki sparowane w systemie mimo wykonanego factory reset, niestety nie uzywalem dlugo wiec nie wiem czy dzialaja. Z tego co pamietam jak juz raz je dodalem to nie musialem korzystac wiecej z tego APK, byly widoczne e ustawieniach systemu i tam moglem wykonac po prostu polecenie polacz.

 

pozdrawiam