anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony 49XE9005 problem z dźwiękiem

profile.country.PL.title
Marioza
Poszukiwacz

Sony 49XE9005 problem z dźwiękiem

Witam. Mam problem z dźwiękiem w tv Sony 49XE9005  z laptopem, dźwięk co parenaście sekund zanika na krótką chwilę( kilka sekund). Sprawdzałem na kilku przewodach hdmi efekt ten sam, z telewizają z dekodera dzwięk idze płynnie podobnie z konsolą ps4. Sam laptop wspópracuje bez bez problemu z drugim starszym tv. Także nie wiem gdzie leży problem czy w jakiś ustawieniach tv czy gdzieś indziej. Prosiłbym w związku z tym o jakieś info, pomoc cokolwiek bo nie mogę sobie z tym poradzić. Tv mam od dwóch dni i dopiero wczoraj kiedy pierwszy raz podłączyłem lapotopa pojawił się opisany wyżej problem z laptopem.

 

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Witaj na forum!

Oto informacja, jaką otrzymaliśmy od zespołu wsparcia:

-------

zgłoszony problem jest konkretnie związany jedynie z komputerem, w związku z czym wskazuje to na kwestię zmiany ustawień właśnie w tym urządzeniu, a nie w telewizorze.

Niemniej jednak ze strony telewizora polecam przywrócić ustawienia fabryczne:

http://sony-eur-eu-pl-web--eur.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/72534/kw/

 

Pozdrawiam serdecznie i życzę szybkiego rozwiązania problemu,

Agnieszka_J

profile.country.PL.title
Marioza
Poszukiwacz

Dziękuję za odpowiedź. Wydaje mi się że nie wiele pomoże reset telewizora bo tv jest zupełnie nowy, otrzymałem egzemplarz z zerowym przebiegiem, poza niewielkimi zmianami parametrów obrazu nic więcej nie było w nim grzebane nie był też podłączany do internetu także nie ma możliwości żeby coś tam było namieszane no i jakiś złych objawów nie zauważyłem wszystko działa bardzo dobrze za wyjątkiem tego dzwięku po HDMI z laptopa który wygląda jakby był buforowany. Może jest jakaś niezgodność w HDMI na poziomie audio, laptop jest już  5-6 letni?

Tj wcześniej pisałem na starszym tv fhd lg nie ma takich objawów przez całe lata wszystko współpracowało bardzo dobrze. Jeśli to możliwe to prosiłbym o informację czy faktycznie może zachodzić jakaś niezgodność audio między starszym formatem HDMI a obecnym.

 

Pozdrawiam,

Mariusz