anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony 55AG9 Netflix przycina obraz

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
Kenobig
Użytkownik

Sony 55AG9 Netflix przycina obraz

Podczas oglądanie Netflixa na wewnętrznej apce co jakiś czas obraz się zatrzymuje na 2-3 sekundy, dźwięk cały czas leci, a po 3 sekundach obraz bardzo przyspiesza i potem jest normalnie aż po parunastu minutach znów podobnie się dzieje. Czy ktoś spotkał się z takim problemem i rozwiązaniem tego problemu?

29 ODPOW. 29
profile.country.PL.title
Piotr.Kummer
Użytkownik

No i przy okazji pojawi się w aktualizacjach do innych modeli. 

profile.country.PL.title
Piotr.Kummer
Użytkownik

A a propos głównego tematu to w moim sony kd-85xg8596 wczoraj po kilku godzinach oglądania Netflix z wbudowanej aplikacji przycięła tylko raz na sekundę. Czyżby Netflix coś naprawił ?

profile.country.PL.title
Piotr.Kummer
Użytkownik

Jednak miałem rację. AppleTV aplikacja wymaga aktualizacji systemu. No i jest nareszcie 

profile.country.PL.title
Kenobig
Użytkownik

Po najnowszej aktualizacji firmware problem zacinania w aplikacjach streamingowych tj. Netflix, Kodi itp. zniknął. W końcu po dwóch latach telewizor spełnia swoją funkcję. Trochę długo, ale działa :slight_smile:

profile.country.PL.title
Juzeg76
Użytkownik

Mam pytanko odnośnie dolby vision w netfliks. Oglądam serial Gambit Królowej odpala mi się"  dolby vision jasny" pomimo że jasność jest maksymalna to obraz ani nie jest super jasny, jakiś taki mdły bez kolorów, kontrastu.. Wpada w jakieś odcienie brązu... Czy tak to ma wyglądać??? Wszyscy zachwalaja jakość DV a ja tu nie widzę nic nadzwyczajnego.. Może coś powinienem ustawić??? 

profile.country.PL.title
Kenobig
Użytkownik

Polecam profesjonalną kalibrację przeprowadzić. Wtedy będzie obraz naprawdę super. Samemu nie jesteś w stanie poustawiać

profile.country.PL.title
trapezik
Poszukiwacz

Kalibracja obrazu niewiele tutaj pomoże. Niestety ale Dolby Vision w telewizorach Sony to pięta achillesowa... Wiele już o tym pisano na rożnych forach, nie będę się tutaj powtarzał. Jeżeli możesz podpiąć do swojego TV poprzez HDMI zewnętrzne urządzenie z obsługą Netflix w 4K i HDR ale bez DV (lub DV można wyłączyć/wymusić HDR10), to obejrzyj za jego pośrednictwem ten sam serial w HDR (ale nie DV) i zobaczysz różnicę...

profile.country.PL.title
Juzeg76
Użytkownik

Jak tak popatrzeć na to forum to wydaje się że całe sony to jedna wielka pięta achillesowa... 

profile.country.PL.title
trapezik
Poszukiwacz

A tutaj muszę w 100% przyznać koledze rację, niestety...

profile.country.PL.title
trapezik
Poszukiwacz

Mogę Ci podać moje ustawienia dla Netflix i DV dla Sony AG9, które być może sprawią, ze obraz wyda Ci się nieco mniej mdły i wyprany...