anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony 55AG9 Netflix przycina obraz

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
Kenobig
Użytkownik

Sony 55AG9 Netflix przycina obraz

Podczas oglądanie Netflixa na wewnętrznej apce co jakiś czas obraz się zatrzymuje na 2-3 sekundy, dźwięk cały czas leci, a po 3 sekundach obraz bardzo przyspiesza i potem jest normalnie aż po parunastu minutach znów podobnie się dzieje. Czy ktoś spotkał się z takim problemem i rozwiązaniem tego problemu?

29 ODPOW. 29
profile.country.PL.title
trapezik
Poszukiwacz

Nic to nie daje...

profile.country.PL.title
TomaszNiedzielski
Poszukiwacz

oczywiście, że to nic nie daje, to problem softu... .kiedy można się spodziewać aktualizacji?

profile.country.PL.title
trapezik
Poszukiwacz

Po korespondencji z Sony jaką otrzymałem oraz po rozmowie telefonicznej z konsultantem - śmiało mogę powiedzieć, że nieprędko...

 

 

profile.country.PL.title
Kenobig
Użytkownik

Potwierdzam, że to nic nie pomaga, ani żadne inne ustawienie. Definitywnie
jest to problem oprogramowania ponieważ ten problem też występuje w innych
modelach Sony
profile.country.PL.title
Piotr.Kummer
Użytkownik

Netflix w Ultrabox 4K nie przycina. Także w oczekiwaniu na nowy update oglądam Netflix przez dekoder Ultrabox 4K 

profile.country.PL.title
trapezik
Poszukiwacz

Raczej się prędko nie doczekasz, jeśli w ogóle... Ja już rok czekam na nowy firmware do oleda AG9, który naprawi migotanie czarnych partii obrazu przy niskiej kompresji obrazu (także na Netflix). A jeśli chodzi o Netflix na Ultrabox 4K, to tam jest bardzo duży problem z płynnością obrazu... której po prostu brakuje.

profile.country.PL.title
Piotr.Kummer
Użytkownik

Spodziewam się aktualizacji lada chwila, choćby z powodu zapowiedzianej Apple TV app. A Netflix na Ultrabox ma faktycznie odczuwalnie gorszą jakość obrazu. Ale nie przycina. 

profile.country.PL.title
trapezik
Poszukiwacz

Apple TV nie wymaga aktualizacji. Pojawi się jako dodatkowa apka do ściągnięcia. Tak było choćby w przypadku apki Canal+

Także podziwiam optymizm, ja go nie podzielam i  nie spodziewam się aktualizacji w najbliższym czasie...

profile.country.PL.title
Piotr.Kummer
Użytkownik

Apple TV wymaga aktualizacji. Model X900H już ją dostał. Czekam na następną

profile.country.PL.title
trapezik
Poszukiwacz

Model X900H otrzymał aktualizację związaną z dostosowaniem TV do obsługi PS5 - czyli 120Hz w 4K. Apple TV pojawiło się przy okazji...