anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

SONY 55W809C - jaki pendrive na rozszerzenie pamięci 3.0 czy 2.0?

profile.country.PL.title
sony55w809c
Użytkownik

SONY 55W809C - jaki pendrive na rozszerzenie pamięci 3.0 czy 2.0?

Tak jak w tytule - SONY 55W809C - jaki kupić pendrive na rozszerzenie pamięci - 3.0 czy 2.0?

Czy TV ma USB 3.0? I czy będzie różnica jak kupię na rozszerzenie pamięci pendrive 3.0 czy wystarczy 2.0.

 

11 ODPOW. 11
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

jedno pytanie masz zajęty 3.0 pod nagrywanie ? Mnie na USB 2.0 pendrive 3.0 wywaliło,że dysk wolny i tyle sam zdecyduj jeżeli masz jak ja na stałe pena HDD REC bo nie chce mi się już bawić w przekładanie to rozszerzenie pamięci mam jako 2.0.Jakoś to chodzi lepiej na pamięci a jeżeli nie korzystasz z nagrywania to wsadź tam rozszerzenie pamięci i tyle.

profile.country.PL.title
sony55w809c
Użytkownik

Hej, a czy jest w ogóle w tym tv USB 3.0? Jeśli jest 3.0 to wtedy by trzeba było kupić już pendrive 3.0 jako rozszerzenie pamięci, no nie?

Nagrywania nie używam, bo do czego, da się chyba tylko nagrywać z tv naziemnej której nie posiadam.

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

No więc właśnie kluczowe pytanie zobacz czy w Twoim TV jest jedno USB niebieskie u mnie tak jest ale jak pisałem mam tam włożonego pena 128GB na nagrywanie ,którego używam z Pols CI+.Przejrzałem specyfikację Twojego TV nie pisze jakie są USB.Musisz sam to sprawdzić jak piszę rozszerzyłem pamięć poprzenosiłem aplikacje ale komunikat wywaliło ,że pamięć może być zbyt wolna na poprawne działanie aplikacji.Taki wedlug mnie kwiatek do kożucha widać przycinki po przeniesieniu aplikacji na pamięć zewnętrzną.pewnie pod USB 3.0 by smigało lepiej ale jak pisałem zakryłem wszystko maskownicami w moim XD93 i nie chce mi się bawić w ciągłe przekładanie penów.

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Pisać może wiele. Mając apk SanDisk na smartfonie używałem kilka kart tej firmy z biegiem czasu. Zawsze przy testach szybkości apk krzyczała żeby kupić kartę SD SanDisk choć była w telu. Ja bym spróbował mając pena takiej wielkości do HDD rec podzielić na patrycje i jedną na nagrywanie a drugą na pamięć. Ciekawe czy by działało. Zaciekawilo mnie Twoje maskownice? Cały jest zakryty, góra też?

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

to ciekawe co piszesz o podzieleniu dysku na 2 partycje to by rozwiązało problem muszę zadać pytanie do SONY. Co do maskownic to są te ,które były w zestawie z TV  być może przy włożeniu pena ale jako jedynego wtedy istnieje taka mozliwość podziału w weekend pokombinuję.32GB na to co obecnie jest dostępne w aplikacjach pewnie w zupełności by starczyło reszta na HDD rec

profile.country.PL.title
sony55w809c
Użytkownik

Wsadziłem pendrive SAMSUNG CRUZER EDGE 8GB zwykły 2.0 i tv sformatował go jako pamięć wewnętrzna urządzenia i po przeniesieniu aplikacji jest wszystko ok.

Postanowiłem dać taki sam dokładnie pendrive ale pojemność 32GB i tv zaczyna go sformatować po czym po jakimś czasie wyświetla komunikat - Nie udało się sformatować....

Obojętnie do jakiego wejścia go wsadzę, zaczyna formatować po czym komunikat - Nie udało się sformatować.

Co na to SONY ;-( ??

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

sformatuj go wcześniej na komputerze może to coś da

profile.country.PL.title
sony55w809c
Użytkownik

Robiłem tak, nic nie daje. Po nieudanym sformatowaniu przez tv pamięć przestaje być nawet widoczna jako urządzenie wymienne.

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

Czyli TV coś z nim robi widocznie nie przechodzi jakiegoś testu po formatowaniu (instalacja róznych certyfikatów)