anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony 55X8505C port usb 3.0

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
milanoa007
Użytkownik

Sony 55X8505C port usb 3.0

Witam, czy na porcie usb 3.0 można też odtwarzać materiały wideo czy służy ono tylko do nagrywania treści z tv?.

13 ODPOW. 13
profile.country.PL.title
milanoa007
Użytkownik

Szybko szczytuje dane pod 2.0, druga lipa to że wyłącza i załącza dysk co chwile, muszę go odłączyć

bo mi dysk zajedzie w miesiąc. Nie chcę już andka na tv następny w kolejce będzie oled od LG. 

profile.country.PL.title
MaGiCzNy
Poszukiwacz

Prawdopodobnie problem dot. zasilania. podepnij osobno zasilanie ale pewnie nie masz takiej opcji w dysku ani nie potrafisz sobie przerobic kabla USB odpowiednio a szkoda bo to by pomoglo mysle a prosta robota. 5 min dla kogos zorientowanego. Pozostaje wiec sprobowac polaczyc kablem USB ktory ma 3 wtyczk (jedna do dysku oraz 2 do TV lub 1 do TV a druga do ladowarki USB). Bez problemu taki kabel znajdziesz. TYlko pamietaj zeby mial niebieski koncowki czyli byl USB w wersji 3.0. Warto sprobowac zwlaszcza ze na allegro takie kable chodza po kilkanascie zl.

profile.country.PL.title
MaGiCzNy
Poszukiwacz

milanoa007 napisali:
Szybko szczytuje dane pod 2.0, druga lipa to że wyłącza i załącza dysk co chwile, muszę go odłączyć
bo mi dysk zajedzie w miesiąc. Nie chcę już andka na tv następny w kolejce będzie oled od LG. 
Prawdopodobnie problem dot. zasilania. podepnij osobno zasilanie ale pewnie nie masz takiej opcji w dysku ani nie potrafisz sobie przerobic kabla USB odpowiednio a szkoda bo to by pomoglo mysle a prosta robota. 5 min dla kogos zorientowanego. Pozostaje wiec sprobowac polaczyc kablem USB ktory ma 3 wtyczk (jedna do dysku oraz 2 do TV lub 1 do TV a druga do ladowarki USB). Bez problemu taki kabel znajdziesz. TYlko pamietaj zeby mial niebieski koncowki czyli byl USB w wersji 3.0. Warto sprobowac zwlaszcza ze na allegro takie kable chodza po kilkanascie zl.
profile.country.PL.title
milanoa007
Użytkownik

Tak się składa, że dysk jest 3,5 calowy Seagate z oddzielnym zasilaniem, także to co piszesz nic nie wnosi do tematu, wybudza go bez potrzeby, to samo mam z soundbarem JBL Bar 5.1 po hdmi ciągle go tv wybudza kiedy mu pasuje, musiałem przepiąć się na optyka :(.