anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony 55x90j - współpraca z PS5 i plamy

profile.country.PL.title
peterq94
Poszukiwacz

Sony 55x90j - współpraca z PS5 i plamy

Witam serdecznie,

 

Natrafiłem tutaj na forum na posta, który sugeruhe problemy z obrazem w przypadku TV 65x90j i konsoli Sony PS5. Czy w mniejszym 55 calowym modelu ktokolwiek odnotował podobne problemy lub też inne?

Drugie pytanie. W poprzedniej generacji XH sporo osób narzekało na plamy i robale pod matrycą. Oczywiście Sony gwarancję odrzucało. Czy w modelu 55x90j ktoś odnotował podobne problemy?

 

Czy warto w ogóle kupować TV 55x90j w cenie 3999 zł, czy jest coś innego?

 

Najlepiej podobał mi się obraz w Samsungu 55Q77B, tyle że mialem problemy z odrzuconą reklamacją w innym modelu TV tej firmy, więc nie wiem czy warto znowu ryzykować.

 

Rozważam też budżetowy model Sharpa 55EQ7 bo jest w dobrej promocji teraz.

 

A może jest coś dobrego od LG? Tyle, że ich matryce IPS mają słabą czerń, a ja oglądam filmy głównie w nocy. Oled odpada.

 

Forumowicze, pomożecie? Bo mam mętlik w głowie :slight_smile:

 

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Sam musisz sobie odpowiedzieć co Ci najbardziej pasuje, ale za te pieniądze masz strefowe podświetlenie dobrze zarządzane, a jak sam napisałeś oglądasz głównie filmy w nocy.

Druga sprawa Google TV (nie Android TV tylko system Googla napisany na TV) pełna elastyczność konfiguracji pod Twoje potrzeby.

Mam X90J tyle że w 65" - jak dla mnie optymalny wybór do wszystkiego.

Dziwi mnie tylko że nie bierzesz pod uwage OLEDa bo w tej chwili A80J 55" jest do kupienia za świetna cene 4999, a to TV dedykowany do filmów w ciemnych pomieszczeniach

profile.country.PL.title
peterq94
Poszukiwacz

Oled to wypalająca się porażka. Po przeczytaniu wielu postów odnośnie problemów z plamami w serii "XH" oraz z problemem z jasnymi pasami w 65X90J w przypadku sparowania z PS5, rezygnuję jednak z zakupu TV Sony. Za duże ryzyko, a marka najdroższa.