anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony 55XD8599 autoryzacja modułu CAM. Błąd kod 16

profile.country.PL.title
b1nd1901
Poszukiwacz

Sony 55XD8599 autoryzacja modułu CAM. Błąd kod 16

Witam,

 

Tv zakupiony 08.2017, podłączony do kablówki Vectra poprzez CI+ 1.3. Wszystko działało ok.

Następnie przyszedł remont mieszkania generalny i telewizor wylądował na 2 lata  zafoliowany w bezpiecznym miejscu. Tydzień temu zawisł na ścianie i w tym momencie koniec oglądania kablówki.

Po włączeniu żaden program nie był dekodowany. Postanowiłem wyszukać programy od nowa. Wyszukiwanie powiodło się. Włożyłem moduł ci+ a ten z kolei zaczął się włączać i wyłączać samoczynnie z kodem błędu 3.

Telefon do vectry i przyszedł serwisant. Został wymieniony moduł ci+  na nowy również w wersji  1.3. Nowy moduł już nie restartuje się lecz autoryzacja nie udaje się. Kod błędu 16.

 

Wykonałem:

-czyszczenie pamięci podręcznej,

-reset fabryczny,

-update tv do wersij 5.457

 

Wszystko powyżej nie przyniosło efektów.

Jakieś pomysły społeczności ?

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Czy kontaktowałeś się już w tej sprawie z naszym działem wsparcia technicznego? Możesz zgłosić ten problem za pomocą formularza https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email?cat=electronics lub telefonicznie pod numerem: +48 223060694.

profile.country.PL.title
b1nd1901
Poszukiwacz

Tak, kontaktowałem się. 

Wysłałem poprzez email zdjęcia z menu telewizora (wersje softów itp po włożeniu modułu CAM)
Numer sprawy: 22712343

profile.country.PL.title
b1nd1901
Poszukiwacz

Witam,

A czy ktoś kto korzysta z modułu CI+ może sprawdzić jak wygląda sprawa HOST ID u niego ?

Obawiam się że tu jest jakiś problem - u mnie same zera.

20210810_200304.jpg

 

profile.country.PL.title
qset1975
Użytkownik

Witaj , u mnie nie ma zer tylko losowe cyfry

profile.country.PL.title
b1nd1901
Poszukiwacz

Czy ktoś tutaj jest w stanie powiedzieć coś więcej o HOST ID ? Czy da się je zresetować/ustawić?