anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony 55XD9305 nie odtwarza filmów 4K w nowej wersji YOUTUBE w Smart TV

profile.country.PL.title
azuko67
Użytkownik

Sony 55XD9305 nie odtwarza filmów 4K w nowej wersji YOUTUBE w Smart TV

Witam! Zdziwiłem się wczoraj tzn. 02.08.2017r. po aktualizacji YouTube w Smart TV, że mój Sony 55DX9305 nie odtwarza filmów w 4K tylko w HD i brak jest jakichkolwiek ustawień żeby to zmienić (albo trzeba jakiegoś triku klawiszami o których nie wiem). Czy ktoś już zauważył to w swoich Soniakach? Może ktoś ma większą wiedzę na ten temat to proszę się nią podzielić. Bo w żaden sposób nie mogę dojść jak włączyć odtwarzanie bądź przełączyć na film 4K. A było tak fajnie popatrzeć sobie na te filmiki na YouTubie.

16 ODPOW. 16
profile.country.PL.title
azuko67
Użytkownik

Forum umiera bo Sony nie raczy nic odpisać na zadany temat, a poza tym to oni sami powinni tu pisać i wyjasniać " co i dlaczego" zwłaszcza o nowościach, zmianach, występujących problemach i o czasie ich naprawy.

profile.country.PL.title
azuko67
Użytkownik

Wracam do tematu. Czy po aktualizacji oprpgramowania do wersji v3.925 działa wam nowy YouTube w rozdzielczości 4K? W moim 55XD9305 dalej nie widzę możliwości przełączenia na wyższą rozdzielczoś, wyświetla tylko w Full HD. Sony napisało, że aktualizacja rozwiązuje ten problem ( cyt. "Rozwiązano problem z odtwarzaniem materiałów 4K z serwisu YouTube (w rozdzielczości 2560 x 1440 lub wyższej") ale ja nie zauważyłem tego no chyba, że nie wiem jak to zrobić. Znowu odinstalowałem aktualizację YouTube i na starej wersji jest dobrze. No ale to jest stara wersja. Proszę podzielcie się informacją jak jest u Was lub może jakieś wskazówki jak to uruchomić.

profile.country.PL.title
kosa16051971
Użytkownik

KOLEGO U MNIE PO AKTUALIZACJI NIE MA Z TYM JUŻ PROBLEMU,JEŻELI FILM JEST W 4K TO TAK MAM,Z RESZTĄ MOŻNA SOBIE SPRAWDZIĆ W STATYSTYKACH DLA NERDÓW PARAMETRY PRZESYŁANEGO OBRAZU.20171123_214734.jpg

 

Kosecki
profile.country.PL.title
azuko67
Użytkownik

Fajnie, że u Ciebie jest ale u mnie nie ma i nie wiem o co chodzi bo nie ma tam żadnej możliwości przełączenia, a samo wchodzi od razu na FHD.IMG_20171123_233054.jpg


kosa16051971 napisali:

KOLEGO U MNIE PO AKTUALIZACJI NIE MA Z TYM JUŻ PROBLEMU,JEŻELI FILM JEST W 4K TO TAK MAM,Z RESZTĄ MOŻNA SOBIE SPRAWDZIĆ W STATYSTYKACH DLA NERDÓW PARAMETRY PRZESYŁANEGO OBRAZU.20171123_214734.jpg

 


 

profile.country.PL.title
kosa16051971
Użytkownik

POZWOLIŁEM SOBIE ZROBIĆ TEN SAM ZRZUT FILMIKU,ZAUWAŻYŁEM,ŻE U CIEBIE JEST WOLNIEJSZY INTERNET,MY20171124_124457.jpgŚLĘ,ŻE TO JEST PRZYCZYNA TEGO,ŻE Z AUTOMATU WŁĄCZA CI FULL HD,W POPRZEDNIEJ WERSJI MOGŁEŚ SOBIE WYBRAĆ ROZDZIELCZOŚĆ,CHOĆ NIE RAZ FILMIK MÓGŁ SIĘ PRZYCINAĆ,A TUTAJ NIE MA MOŻLIWOŚCI REGULACJI,APLIKACJA SAMA SOBIE WYBIERA ROZDZIELCZOŚĆ NIESTETY Z WIĘKSZYM ZAPASEM,ŻEBY TO JAKOŚ SZŁO,TAK MI SIĘ WYDAJE.

Kosecki
osek1986
Poszukiwacz

witam moge prosic o pomoc w zwiazku z pogorszeniem sie jakosci odtwarzania filmów na youtube,kupiłem smart tv sony 55xe7096 i po kilku dniach zauwazyłem ze obraz nie jest idealny....help pozdrawiam

profile.country.PL.title
azuko67
Użytkownik

No ja mam internet 33Mb może i to jest przyczyna, że od razu nie załącza się 4K. Na Netflixie nie mam tego problemu tam idzie w 4K już na poziomie 18Mb. No cóż ważne, że już naprawili i wogóle można oglądać w tej rozdzielczości. W sumie to na razie wróciłem do starszej wersji Youtube tam na sztywno ręcznie mogę ustawić rozdzielczość i jest dobrze. A tak na marginesie to muszę się rozejrzeć za szybszym internetem choć w mojej okolicy to nie jest łatwo, wręcz nie możliwe, zwłaszcza jak się mieszka w domku, a nie w bloku.