anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony AF9 65 , brak dźwięku przestrzennego z aplikacji do odtwarzania IPTV.

profile.country.PL.title
Marines.1
Użytkownik

Sony AF9 65 , brak dźwięku przestrzennego z aplikacji do odtwarzania IPTV.

Witam.

Korzystam z z aplikacji IPTV Smart ze sklepu Play na tv sony af9, niestety mie moge uzyskać dźwięku 5.1 , na kanale który napewno nadaje 5.1, bo znajomy ma tez tv sony troche inny model, ale android ten sam i u niego na tej samej aplikacji dziala.

W Kodi i netflix dzwiek 5.1 działa normalnie.

6 ODPOW. 6
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Witam,

 

sugeruję całkowicie odinstalować aplikację z TV, a następnie ponownie ją zainstalować ze Sklepu Play.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Marines.1
Użytkownik

Niestety, ponowna instalacja aplilacji nie pomaga. Dziwne, ze odtwarzam ten sam kanal na kodi i tam dzwiek 5.1 jest. Jakby smart iptv nie puszczalo dalej dzwieku 5.1
profile.country.PL.title
rozgdka
Użytkownik

Nie wiem jak w tej aplikacji ale w tivimate jest coś takiego w ustawieniach jak przekazywanie dźwięku, u mnie to pomogło.

profile.country.PL.title
Marines.1
Użytkownik

Chcialem przetestowac opcje przekazywania dzwieku w tivimate, ale oni sobie zycza 100zl :wink: 
profile.country.PL.title
rozgdka
Użytkownik

Ja zapłaciłem za rok chyba 25 zł ale to najlepszy program do iptv, polecam. 

 

profile.country.PL.title
Marines.1
Użytkownik

Moj blad rzeczywiscie mozna zaplacic 25zl za rok subskrycji, lub 95 na czas nieograniczony.

Rzeczywiscie jest to najlepszy program na androida do obslugi iptv, po wykupieniu subskrycji, ma on ogromne mozliwosci konfiguracji i dziala dzwiek 5.1

Problemem jest tylko, ze nie odtwarza niektorych filmow z VOD, jest dzwiek, ale nie ma obrazu.