anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony Bravia KD-50X85K - gasnący ekran podczas grania na PS5

profile.country.PL.title
Rin_Imeris
Nowicjusz

Sony Bravia KD-50X85K - gasnący ekran podczas grania na PS5

Witam.

 

Mam problem z nowym, zakupionym zaledwie kilka dni temu telewizorem. Otóż podczas grania na konsoli PlayStation 5 w trakcie gry gaśnie ekran, robi się czarny i słychać tylko dźwięk, następnie próbuję przywrócić obraz poprzez naciśnięcie na pilocie przycisku zasilania i przez dłuższy czas telewizor nie chce się włączyć, nadal jest ciemny ekran i słychać odgłosy z gry. Dodam, że dioda na telewizorze świeci się na biało, a obraz się nie wyświetla. Dzieje się tak przy różnych momentach gry, obojętnie czy podczas cutscenek czy gameplayu. Konsola jest nowa i została już przetestowana - działa na starym monitorze ASUS-ie i nic takiego nie występuje. Najpierw podpięłam konsolę do wejścia HDMI 3, teraz zmieniłam na HDMI 4, do tego był wymieniany kabel HDMI do PS5 i problem nadal jest. Do tego, telewizor był zresetowany do ustawień fabrycznych i nic nie pomaga. Czy to może być wadliwy telewizor? Bardzo proszę o pomoc.

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
MiroEs
Użytkownik

Witaj, jestem posiadaczem tv xr50x90s to tv z tego samego rocznika i opisany przez Ciebie problem zdarzył mi się raz w ciągu półtora roku intensywnego grania na ps5. Ps5 uruchamiam praktycznie codziennie po pracy na kilka godzin. Gram z wlaczonym na konsoli vrr, hdmi na tv też mam włączone ulepszony format vrr.