anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony Bravia KD 55X8509C a sluchawki Bluetooth

profile.country.PL.title
ArcziBaldd
Użytkownik

Sony Bravia KD 55X8509C a sluchawki Bluetooth

Witam

 

Posiadam TV Sony Bravia KD 55X8509C oraz super słuchawki z których jestem bardzo zadowolony model

Sennheiser MM550-X Travel Bluetooth

 

 

probowałem je podpiać przez bluetooth ale bez pozytywnego efektu.

 

czy wiecie jak je mozna podłaczyc- moze jakis transmiter?

 

Pozdrawiam :slight_smile:

24 ODPOW. 24
profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Dzień dobry @wojtek06 

Taki oto komentarz otrzymałam od zespołu wsparcia technicznego, mam nadzieję, że okaże się on pomocny choć trochę:

-----------

Platforma VEVD TV była dostępna na odbiornikach typu SMART TV, a nie na tych z platformą ANDROID.
Faktycznie została ona wycofana, więcej informacji w poniższym linku:
https://bit.ly/2lTWnQE

Bluetooth w większości naszych odbiorników nie ma możliwości wysyłania sygnału do urządzenia zewnętrznego (czyli tzw. A2DP). Jedynie ma możliwość odbierania sygnału z takich urządzeń jak piloty dotykowe lub okulary 3D (tylko w modelach 3D).
Nasze telewizory mają możliwość wysyłania dźwięku poprzez trzy złącza: optyczne, HDMI ARC oraz gniazdo słuchawkowe.
Dlatego też w tego typu odbiornikach nie ma nawet funkcji bluetooth wymienionej w specyfikacjach czy danych technicznych.


Odbiorniki które posiadają protokół A2DP to:

Serie telewizorów z 2019 r.
ZG9
AG9
AG8
XG95
XG90
XG83 (KD-43/49")
XG85 (KD-55/65/75/85") (*1)

(*1): W przypadku sparowania telewizora z głośnikiem w formie listwy HT-X9000F/XF9000 przez łącze Bluetooth może wystąpić opóźnienie dźwięku.

Serie telewizorów z 2018 r.
AF9
ZF9
XF83
XF85
XF87
XF90
AF8

Serie telewizorów z 2017 r.
XE85
XE90
XE93
XE94
A1

Więcej informacji znajdziesz w poniższym artykule:
https://bit.ly/2Qx5Wib

--------------
Pozdrawiam, Agnieszka_J

profile.country.PL.title
Maciekww
Użytkownik

Pani Agnieszko,

i to wszystko wiedziałem. Zastanawia mnie tylko jak to jest możliwe, że taka wydawałoby się porządna firma jak sony, oblepiała kartony znaczkiem bluetooth, pisała, że ten telewizor jest wyposażony w tą technologię, co więcej kupowałem to w media markt i tam sprzedawcy też mówili, że jest bluetooth. Wtedy nawet nie wiedziałęm, że zaskoczyć mnie może fakt, że bluetooth jest jednostronny. Miałem starszy tv lg i bluetooth działal jak trzeba. Pewnie, że można pytać, czytać tylko o co? Jaki jest sens umieszczania znaczka bluetooth właściwie bez zastosowania dla zwykłego oglądacza. Wg mnie, żeby go oszukać - nawet pracownicy marketów o tym nie wiedzieli, że to nie działa. Podsumowując - w tym przypadku uważam, że firma sony nie zagrała fair. Z poważaniem Maciek

profile.country.PL.title
wojtek06
Poszukiwacz

Tak, wygląda na to, że tylko pani Agnieszka cokolwiek interesuje się przegranymi klientami Sony. Ale pomocy konkretnej zero, że nie ma połączenia bezprzewodowego na słuchawki wiem bez pani i bez suportu, że zniknęła apk vewd też. Potwierdzenie żenującego stanu rzeczy jest bezproduktywne, użytkownikom zależy na tym aby dało się coś więcej z tych telewizorów wycisnąć niż tylko oglądanie tv. Wydawać by się mogło że smart do czegoś zobowiązuje, ale nie Sony.Ciekaw jestem,czy jakaś jeszcze firma produkująca tego rodzaju sprzęt doradza klientom, aby sobie po mieszkaniu chadzali ze słuchawkami na kablu.Że nie jesteście w porządku świadczy zdanie z waszego komunikatu  ,,,,Dziękujemy za wyrozumiałość i przepraszamy za ewentualne niedogodności."" W razie dalszych odpowiedzi proszę o konkrety, inaczej nie warto marnować waszego i mojego czasu.

Miłej i owocnej pracy życzę.

profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Przykro mi, że nie możemy nic więcej doradzić.

Pozdrawiam, Agnieszka_J

profile.country.PL.title
stefek38
Użytkownik

Mam Sony AF9 i co z tego skoro podłączenie słuchawek bluetooth powoduje wyłączenie Dolby Vision i Video 4K w Netflixie i przejscie na 1080p Przy androidzie 7 tego nie było ,ani w tym ani w poprzednim A1