anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony Bravia KD-55xd7005 z amplitunerami Marantz sr5011 brak dźwięku w Android tv

profile.country.PL.title
AWB123
Poszukiwacz

Sony Bravia KD-55xd7005 z amplitunerami Marantz sr5011 brak dźwięku w Android tv

Zakupiłam tv Sony 55xd7005 i policzyłam go kablem HDMI z amplituner marantz. Skonfigurowałam urządzenia zgodnie z instrukcja. Obsługuje je bez problemu za pomocą jednego pilota. Kiedy chce korzystać z android tv, wizja jest a brak dźwięku. Dźwięk mogę odtwarzać tylko po prElaczeniu ma głośniki tv. Podjęłam nawet próbę podłączenia kabla optycznego chociaż w przypadku HDMI Arc mija się to z celem i to również nie pomogło. Czy jest możliwość ze tv Sony nie będzie współpracował z amplitunerami innej firmy niż Sony?? Bo nie widzę już innej opcji. Proszę o pomoc !!!

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Dzięki za wiadomość. Czy szukałeś już odpowiedzi w dziale Pomoc? Polecamy również upewnić się czy na naszym forum podobny problem nie był wcześniej poruszany. 

 

Pozdrawiamy

Zespół Sony

profile.country.PL.title
AWB123
Poszukiwacz

Witam, sprawdzałam w dziale pomoc i na forum. Niestety żadne rozwiązanie nie przynosi efektów.

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

action menu - głośnik -przestaw na system audio ja mam tak na optical i działa jak chcę to głośnik TV jak włączę kino ściszam głośnik TV mam dźwięk z systemu audio.

profile.country.PL.title
nico378nico
Użytkownik

jw. action menu - głośnik  - systen audio. ja mam tv sony XE90 razem ze starym juz amplitunerem yamacha rxv-1067  po HDMI ARC i dzwięk jest. i tez obsługuje z jednego pilota (oczywiście nie omieszkam wspomieć jak to po wspaniałej aktualizacji TV stracił się dzwięk w KODI i SPMC przez audio passthrough ale ogolenie dżwiek jest) w ustawienicha możesz sobie wybrać też priorytet głosnika tv i systemu audio.

profile.country.PL.title
picad_el
Poszukiwacz

Też uzywam ten TV z Marzntz SR5008. Zarówno po optyuku jaki po HDMI ARC dzwięk działa bez problemu.

Na Netflixie mam 5.1.

Obecnie korzystam tylko z optyka bo wkurzało mnie, że po HDMI ARC zawsze uruchamia automatycznie zasilanie amplitunera i nie mozna było tego zmienić.