anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony Bravia KD-65XD7505 problem z aplik. youtub

profile.country.PL.title
Solidna
Poszukiwacz

Sony Bravia KD-65XD7505 problem z aplik. youtub

Witam. Mam od kilku dni problem z aplik. YouTube i Netflixem. Problem polega na tym, że YouTube się włącza, wybieram filmik, włącza się na sekundę i zatrzymuje sie obraz. I tak się zawiesza.

You tub też tak samo startuje kiedy przesyłam sygnał z telefonu.

Podobnie mam na Netflixie. Włączam film, dźwięk działa  w tle, ładuje i ładuje i obrazu filmu nie pokazuje. Dodam, że YouTube przez przeglądarkę na telewizorze działa normalnie.

Zaktualizowana najnowsza wersja oprogramowania i robiony reset do ustawień fabrycznych. 

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Sieć masz podpieta do TV po WiFi czy kablem LAN?

profile.country.PL.title
w26rysiek
Użytkownik

A jakie ma znaczenie czy to Wi Fi czy LAN ? Ja mam podpięte dwa tv po LAN i jeden po Wi Fi i nie ma żadnych  problemów z odtwarzaniem filmów. Być może trzeba wyczyścić pamięć podręczną aplikacji lub je przeinstalować.

Spróbuj.

profile.country.PL.title
Solidna
Poszukiwacz

Internet WiFi z rutera. Próbowałem inne źródło czyli telefon jako ruter z danych komórkowych i te same objawy. Odinstalowane aktualizacje YouTube. Wyczyszczona pamięć.  Całkowicie nie odinstalujesz YouTube bo jest razem z oprogramowaniem telewizora, można tylko odinstalować aktualizacje. Te dwie aplikacje z którymi jest problem to Netflix i YouTube, a to aplikacje które są z automatu w oprogramowaniu tv. Kiedy włączam YouTuba na telefonie i chcę wysłać obraz na telewizor to są te same objawy zatrzymania obrazu. 

profile.country.PL.title
Solidna
Poszukiwacz

Screenshot_20230104_211326_Gallery.jpg

Dla zobrazowania tak to wygląda niby jest OK

profile.country.PL.title
Solidna
Poszukiwacz

Screenshot_20230104_211421_Gallery.jpgKiedy włączę jakikolwiek filmik to załącza się reklama na sekundę (obraz i dzwięk) i stopuje. I po 5-10 sekundach znowu sekundę leci wideo i dalej stop.