anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony Bravia KD49XF7596BU APPS

profile.country.PL.title
Arijan2K
Użytkownik

Sony Bravia KD49XF7596BU APPS

Witam, Otóż wczoraj dostalem Telewizor wlasnie o to ten Model.

Zastanawiam sie dlaczego wgl ta Wersja nie jest kompatybilna z wieloma aplikacjami na Androida np: google Chrome, praktycznie nie widze zadnej dobrej przegladarki.. Ten model z tego co widze jest z nowszej Wersji a TV z 2015 maja Mozliwosci instalacji.

Czy to w przyszlosci bedzie ? Czy musze zyc bez chroma itd ?  Bo coś widze Ubogi ten Adnroid TV..

 

Prosze o odp. Z góry dziekuje

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
przebinda
Użytkownik

Może dlatego że ten TV to SMART TV a nie ANDROID TV.

Smart TV to jest soft SONY i to sony decyduje jakie ma appki.

 

Android TV  - to wersja z google play i możliwości instalacji są o wiele większe (ale i tak okrojone w stosunku do telefonów)

profile.country.PL.title
leczech
Użytkownik

@Arijan2KW telewizorach z 2015 roku też nie było bezpośredniej możliwości instalacji np. google chrome. Kolega  Damaranus wielokrotnie przedstawiał jak można instalować aplikacje spoza sklepu google. Wszystko masz na wcześniejszych stronach.

Ze sklepu google w telewizorze możesz zainstalować np. przeglądarkę Puffin TV.

Dla mnie całkiem niezła z flashem.

pozdrawiam

profile.country.PL.title
przebinda
Użytkownik

widzę, że niektórym ciężko zrozumieć:

Telewizory Sony dzielimy na:

1. SMART TV - soft na pochodnej linuxa - to nie jest android - tylko własny SOFT SONY - można instalować tylko to co udostępni SONY - nie można nic zainstalować bokiem....

 

2. ANDROID TV - tu można instalować ze sklepu google play lub *.apk poprzez menedżera plików

 

Wystarczy przeczytać specyfikację danego TV ew. porównac filmiki na YouTube, jak wygląda menu TV (dla Androida jest charakterystyczne i podobne jak w boxach dla Androida 7.0)

profile.country.PL.title
leczech
Użytkownik

@przebindaA Ty czytałeś kiedykolwiek dane techniczne(specyfikację)  telewizorów serii XF75 ? 

profile.country.PL.title
przebinda
Użytkownik

mój błąd - jak sprawdziłem inne źródla rzeczywiście ATV