anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony bravia kd65xe90005 nie widzi słuchawek WH-1000X M3

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
Mehupaf
Poszukiwacz

Sony bravia kd65xe90005 nie widzi słuchawek WH-1000X M3

 
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Mehupaf
Poszukiwacz

Rozwiązanie : zresetować słuchawki - przycisnąć na ponad 10 sekund dwa jedyne przyciski które są na słuchawkach aż niebieskie światełko mignie 4 razy. W telewizorze zwolniłem pamięć podręczną bo było ponad 660MB i zeszlo potem do ok 3MB . Zrobiłem miekki reset telewizora (przycisk zasilania na ok 5-6 sekund przytrzymać) I potem wróciłem do wykrywania nowych urządzeń, słuchawki w trybie parowania (7 sekund przycisk zasilania przytrzymać ) i telewizor znalazł słuchawki. Potwierdziłem połączenie i voila  :slight_smile:

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Pankracy666
Użytkownik

Słuchawki widoczne na innych urządzeniach? 

profile.country.PL.title
Mehupaf
Poszukiwacz

Tak. Telefon widzi słuchawki i się z nimi łączy. Komputer NUC też , natomiast telewizor SONY BRAVIA KD65XE90005 NIE   ;(((

profile.country.PL.title
Mehupaf
Poszukiwacz

Słuchawki są widoczne w urządzeniach bluetooth komputera natomiast tv BRAVIA KD65XE90005 nie widzi tych słuchawek, inne tak  ;(

profile.country.PL.title
Mehupaf
Poszukiwacz

Rozwiązanie : zresetować słuchawki - przycisnąć na ponad 10 sekund dwa jedyne przyciski które są na słuchawkach aż niebieskie światełko mignie 4 razy. W telewizorze zwolniłem pamięć podręczną bo było ponad 660MB i zeszlo potem do ok 3MB . Zrobiłem miekki reset telewizora (przycisk zasilania na ok 5-6 sekund przytrzymać) I potem wróciłem do wykrywania nowych urządzeń, słuchawki w trybie parowania (7 sekund przycisk zasilania przytrzymać ) i telewizor znalazł słuchawki. Potwierdziłem połączenie i voila  :slight_smile: