anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony Bravia XH90 w 2022 Roku

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
Devils1100
Użytkownik

Sony Bravia XH90 w 2022 Roku

Witam wszystkich😉 Chciałbym się dowiedzieć Jak się sprawuje Bravia XH90 po prawie 2 latach czy warto jeszcze się interesować tym modelem Głównie pod konsole (PS5) jak VRR wypada?. Czy, nie ma zadnego rozmazywania obrazu? w 120fps jak miało. To,miejsce niby wcześniej na Stan Aktualny:Update z 23.02.22  (6.1576) dostał tez Androida 10 i Tez VRR do PS5 i jakies poprawki do HDMI 2.1 z Góry Dziękuje i Pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Devils1100
Użytkownik

Ja,miałem w planach coś na 2.1 z Vrr 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

14 ODPOW. 14
profile.country.PL.title
SpawNiaK82
Użytkownik

W skrócie polecam , dużo pisałem o tym modelu XH90 na forum, i posiadam go wraz z cały kompletem SONY plus konsola była PS4Pro i mającą teraz PS5 , jest bardzo dobrze. Nie chce i się rozpisywać, jest nowy Firmware  którego jeszcze nie ma na wydanie w Europie, ogólna wiadomość dla wszystkich posiadaczy XH90, jest większy 1,5 gb od standardowego poprawia płynność w PS5 ubytki w klatkach poprawione, podnosi jasność z VRR i dodaje parę zmian widocznych w opcjach. Posiadam Firmware w swoim XH 90.

profile.country.PL.title
Beskit78
Użytkownik

Ja mam od sierpnia zeszłego roku. Wszystko pięknie. Mam model 85xh9096. Wielkie piękne urządzenie. Do tego obraz żyleta.  Do czasu … w zeszłym tygodniu na jasnym ekranie zaobserwowałem  sporą 5 cm plamę na SAMYM ŚRODKU EKRANU. Wyskoczyła z dnia na dzień. Gdy zacząłem się przyglądać jest kilka mniejszych. 

Telewizor jest już w serwisie a ja mam wielką pustą ścianę do kontemplowania. 
poczytaj sobie na forum ile jest takich przypadków, jaka przyczyna (trust me: komedia ) i jaka jest standardowa odpowiedz SONY Polska a następnie decyduj się na zakup telewizora tej marki. 

https://community.sony.pl/t5/android-tv/sony-kd-55xh9096-plamy-na-matrycy/m-p/3868799#M18128

profile.country.PL.title
SpawNiaK82
Użytkownik

Ja mam te przyciemnienia które są standardem chyba w telewizorach Sony, ale było mi to wiadome, Telewizorek sam w sobie bardzo przyjemny. Jestem kino maniakiem do tego zbieram filmy wiec.

profile.country.PL.title
Devils1100
Użytkownik

Super dziękuje wam za odpowiedzi😊 akurat rozmyslałem nad  XH90 ale tak co raz bardziej rozmyslałem też nad X90J nowszy o rok od XH90 chyba lepiej wypada dla PS5. Moja bravia jest z roku produkcyjnego na 2019r napewno mój juz Androida 10 nie dostanie😔 XH90  juz Andka 10 ma a naprzykład może być tak ze X90j dostanie 11 a tam moze być juz licha

profile.country.PL.title
Beskit78
Użytkownik

Jako maniakowi filmów nie przeszkadzają Ci zaciemnienia i plamy  w jasnych scenach ? Albo placek zieleńszej trawy w trakcie meczu ? No mnie na przykład to zapala boleśnie. Od telewizora za 10500 ( tyle teraz kosztuje) spodziewałem się dużo więcej. 

profile.country.PL.title
SpawNiaK82
Użytkownik

Jakoś tego nie odczuwam coś tam widać ale hm gram oglądam i jest mega 1,5 metra od siebie jak przyjdzie kiedyś czas na niego to postawie pomnik :slight_smile:

profile.country.PL.title
Devils1100
Użytkownik

Hmm to dziwne ze występują jakies zaćiemnienia i plamy na tym modelu:/ a ogólnie chciałem się zapytać ciebie jak wypada VRR to prawda ze obraz sie rzekomo przyciemnia? jak to wygląda u ciebie i z PS5 😊

profile.country.PL.title
SpawNiaK82
Użytkownik

Hm to może jest dziwne ale ja z nim nie mam większych problemów jak były to zniknęły jak się coś pojawi to po prostu bywa. Aktualizacje po naprawiało moje problemy, a co do przyciemnień może było coś bardzo mało odczuwalne a gram 25 lat, szkoda że tak długo nie ma aktualizacji którą już mam ona bardzo poprawiło zaległości  bo testowałem na horizon forbidden west, a co do Androida 11 powinnyśmy go dostać wiele razy prowadziłem rozmowy tak to nazwę z wydziałami gdzie indziej się udzielam. 

profile.country.PL.title
Devils1100
Użytkownik

Ja na, swoim modelu mam jakiś bug ze poprostu. Mam włączoną, Bravie Sync i jak wylączony.Mam telewizor i wlączam konsole.To, włącza się z telewizorem i ekran sie na maxa.Zawsze rozjasnia jak przykładowo.Wychodziłem do home albo na pilocie. Przyciskałem TV to wracało to do normy.Jak powinno, być Dziwne... jakby czujnik swiatła był zbugowany czy coś.Czujnik wyłączony był i Zaaw Zwiekszenie kontrastu.Tez a i tak mimo to się.Rozjasniał,przełączyłem na HDMI 3 i narazie nie zaobserwowałem ten bląd zglaszałem to 3 razy telefonicznie niby aktualizacja w drodze jest a tak to od 2 miesięcy Cisza więc. 😔