anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

SONY KD-49 XH 8505 samoczynnie się restartuje

profile.country.PL.title
danek70
Użytkownik

SONY KD-49 XH 8505 samoczynnie się restartuje

Po włączeniu sygnału 4K na NTC, mój telewizor SONY KD-49 XH 8505 sam się restartuje co jakiś czas, podczas oglądania TVP 4K...?

30 ODPOW. 30
profile.country.PL.title
pirat321
Poszukiwacz

U mnie też Sony KD-65XG8505 po przełączeniu na TVP 4K się restartuje, nieraz chodzi normalnie a nieraz co parę minut restart. Na innych programach tv naziemnej czy sat chodzi normalnie.

profile.country.PL.title
danek70
Użytkownik

@pirat321, dokładnie mam tak jak napisałeś, myślę, że te restarty powstają na skutek grzebania przy sygnałach obrazu i dźwięku przez techników. Cały czas się coś zmienia i przy dźwięku i przy obrazie. 

Przy okazji zapytam, a jaki masz obraz ogólnie i czy też może ciemniejszyniż inne programy ?

profile.country.PL.title
pirat321
Poszukiwacz

Tak dokładnie mam ciemniejszy obraz ale podobno to coś z hdr, ale podobno nie da się tego wyłączyć z sygnału tv naziemnej. Dodam jeszcze że od wczoraj na razie nie miałem restartów ale zauważyłem ze teraz od czasu do czasu nie restartuje się tylko otwiera pozycje home  tak wiec cuda na kiju. Doczytałem że może być to wina baterii w pilocie ale co ma jedno do drugiego ale takie cuda jak te tv. to wszystko możliwe. Kupie jutro i profilaktycznie wymienię.

profile.country.PL.title
danek70
Użytkownik

Moim zdaniem to tylko sprawa włączenia 4K, ponieważ nic takiego wcześniej nie miałem...

Jeśli chodzi o restarty, to cisza...

Jeśli przełącza ci na HOME, musisz wejść w aplikacje TV z pozycji HOME na programy TV, a potem zrestartować sam, wyciągając wtyczkę.

Jeśli powróci po włączeniu do programów TV, będzie ok.

profile.country.PL.title
pirat321
Poszukiwacz

Ale to tylko przełącza się jeżeli oglądam tvp 4k wcześniej się restartował teraz przechodzi do home klikam tv wybieram tvp4k teraz chodzi już godz. wcześniej po 2 minutach restartował się dziś przechodzi do home a jutro może wyskoczy komunikat że twój czas oglądania się skończył😂. Totalna porażka. 

profile.country.PL.title
pirat321
Poszukiwacz

A jeszcze dodam parę spostrzeżeń od wczoraj zero restartów i cofania się do aplikacji Home  przypadek czy może sama naprawiająca się maszyna 😂, fakt lepszy obraz mniej przymglony.

profile.country.PL.title
danek70
Użytkownik

Mecz Portugalia - Niemcy w pierwszej połowie pierwszy restart godz. 18:00, drugi restart godz. 18:10, brak głosu godz. 18:20. Oczywiście tv sony...

profile.country.PL.title
danek70
Użytkownik

Jak zwykle na początku każdej transmisji meczu ( tym razem Holandia-Macedonia ) zawieszenie i restart TV SONY...
Zauważyłem, że to się dzieje jak zaczynają być dostępne wszystkie ścieżki dźwiękowe na poczatku transmisji ?
Potem już wszystko gra, aż do następnej transmisji ?

profile.country.PL.title
raf_02
Użytkownik

Spróbujcie wyłączyć aplikacje interaktywną Hbb. Wejść w Ustawienia/Oglądanie telewizji/preferencje (kanały)/Aplikacja interaktywna i odznaczyć Uaktywnij aplikację interaktywną.