anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

SONY KD-55XE8505 i kilka pytań

profile.country.PL.title
dszyszko
Poszukiwacz

SONY KD-55XE8505 i kilka pytań

Mam pytanie odnośnie powyższego telewizora, a w instrukcji nie mogę tego doczytać:

1. W głównym menu jest pierwsza "pozycja" nazwana Aplikacje, dalej są Moje aplikacje, Wejścia etc. Czy można tą pozycję wyłączyć? Nastepne w opcjach można segregować, usuwać, a tej zakładki nie można, ktoś zna sposób?

2. Czy jest jakaś instrukcja do opcji wybierania głosowego? Komendy takie jak "Włącz TVN" fajnie przełączają na konkretny kanał, ale może jest jakiś spis komend, które wykonują jakąś czynność w telewizorze, a które po prostu przekierowują wypowiedziany zwrot do You Tube'a?

3. Czy ktoś się bawił w edycję plik wyesportowanego listy kanałów? Ułożenie kanałów według własnych potrzeb trochę zajmuje czasu, wyeksportowałem do USB, ale podejrzewam że po jakiejkolwiek zmianie w liście po stronie operatora będzie trzeba ponownie wszystko zmieniać, może wtedy lepiej edytować plik ręcznie i wykonać import?

4. Jaką preferujecie dobrą przeglądarkę zamiast Opery, osobiście wolałbym Chrome (bym miał te same zakłądki co na innych urządzeniach), ale nie widzę jej w sklepie Google, wiec jako inna i szybko działająca?

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
mack755
Użytkownik

ad 3. SonyEditor - znajdziesz go w plikach do pobrania dla swojego modelu na niemieckiej stronie sony.