anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony KD-55XE9005 - długie oczekiwanie na pojawienia się ustawień obrazu,dźwięku,Football Live Mode

profile.country.PL.title
ajtee91
Użytkownik

Sony KD-55XE9005 - długie oczekiwanie na pojawienia się ustawień obrazu,dźwięku,Football Live Mode

Witam,

 

Na co dzień używam telewizora Sony XE9005 z przystawką APPLE TV, ale czasami muszę zmienić ustawienia obrazu lub włączyć Football Live Mode, bo chce obejrzeć mundial. 

 

Problem w tym, że gdy chce odpalić ustawienia obrazu czy włączyć Football Live Mode pierwszy raz od 5 minut muszę poczekać na pojawienie się okna / włączenie się trybu Football Mod jakieś 7-10 sec, gdy włączam to zadrugim razem od około 5 minut to włącza się w sekundę. 

 

Mam zainstalowany najnowszy firmware i ograniczyłem liczbę procesów w trybie programisty do max 4. Nie pomogło. Telewizor podłączony do internetu poprzez WIFI. Android TV w ogólenie używam więc nie jest zaśmiecony. Służy mi do zmiany ustawień obrazu i Football  Live Mode. 

 

Czym to jest spowodowane? Czy też tak macie? Co radzicie? Wygląda na problem z softem...

 

Pozdrawiam,

Kuba

6 ODPOW. 6
profile.country.PL.title
stefek38
Użytkownik

Mam Sony A1E po włączeniu nie działają przyciski w pilocie -Discover,Action Menu ,Guide praktycznie nic tylko regulacja głośnosci i zmiana programu plus minus dopiero po soft resecie powraca działanie telewizora ,powoli mam dość tego telewizora ,ciągłego przywracania ustawień  fabrycznych.

Poza super obrazem ten telewizor to totalne nieporozumienie.

 

profile.country.PL.title
Tomasz_Bielski
Poszukiwacz

Przetestowałem i włączenie tego trybu działa normalnie szybko się włącza.  Czasami też tak mam ze justawienia obrazu pojawiają się z opóżnieniem ale to rzadko.

 

Właściwie ja nigdy nei używałem tego trybu Football Live. Włączyłem i nie widzę rożnicy? ;/ chyba, że coś żle robie. 

profile.country.PL.title
ajtee91
Użytkownik

Jesteś podłączony do internetu w tym TV? Nie wiem co może być problemem. Masz włączone aktualizacje?

Wysłane z iPhone'a
profile.country.PL.title
ajtee91
Użytkownik

Służy do oglądania Footballu. Jak byś mógł? Tylko czy masz TV wpiety do neta?

Wysłane z iPhone'a
profile.country.PL.title
Tomasz_Bielski
Poszukiwacz

Mówisz do mnie? A co ma wspólnego podłączony TV do trybu Football Live?

profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Witaj @ajtee91

Zapytaliśmy o to Supportu i zalecają wykonanie przywrócenia ustawień fabrycznych:

https://www.sony.pl/electronics/support/articles/00122829

 

Pozdrawiam,

Agnieszka_J