anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony KD-55xf8096 Problem z aplikacjami tj. netflix,viaplay, youtube zainstalowanymi na dysku tv

profile.country.PL.title
Tomasz3k
Poszukiwacz

Sony KD-55xf8096 Problem z aplikacjami tj. netflix,viaplay, youtube zainstalowanymi na dysku tv

Witam,

 

Problem zaczął się jakiś miesiąc temu od netflixa, a dokładniej od zwiastunów, które nagle zrobiły się prześwietlone, i zaczęły się pojawiać jak by artefakty, jednak filmy działały normalnie,pomyślałem że t problem z aplikacją netflix, niestety w ciągu ostatnich kilku dni problem się nasilił, już nie tylko zwiastuny były prześwietlone ale również niektóre filmy są takie (niektóre działają normalnie) , zacząłem sprawdzać dalej i okazało się ze problem nie dotyczy tylko netflixa, ale również viaplay czy youtube , tak jak by brak kodeka i wszystko się rozsypuje. Co ciekawe, ten sam film puszczony np. z aplikacji zainstalowanej na dekoderze jest odtwarzany prawidłowo! więc domniemam ze to wina dysku albo aplikacji z android TV. Telewizja działa prawidłowo, Xbox podłączony pod TV działa prawidłowo w 4K, więc to raczej wina softwarowa a nie samego telewizora. Ktoś coś poradzi?

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Witaj Tomasz,
zanim zgłosi się z poradą ktoś z forumowiczów, podaję namiary na Sony Support, gdzie można zasięgnąć porady w kwestiach technicznych: 
tel. +48 223060694
E-mail: customersupport.pl@eu.sony.com
albo formularz online:
https://bit.ly/2t8AqP9
Pozdrawiam, Agnieszka_J
 

profile.country.PL.title
Tomasz3k
Poszukiwacz

Po co Pani wkleja wszędzie ten numer do supportu jak oni potrafią powiedzieć tylko zrób reset TV,radia,czy telefonu i więcej nic, wysyłają do serwisu , śmiech na sali.

profile.country.PL.title
SonyESaudio
Użytkownik

Dobrze piszesz... Walczę z nimi, aby w końcu zgłosili problem z modułem cam do sony Eu, by wydali nową poprawkę oprogramowania to chcą mi wymieniać płytę główną ze starym softem, który problemów nie ma z zastrzeżeniem, iż nie będę mógł aktualizować tv bo wgra nowe problemowe oprogramowanie... jakie durne myślenie...